Videofilmēšana uz chromakey fona ar telesuflieri.

Kas ir Chromakey? Kādu aprīkojumu mēs izmantojam filmēšanas laikā? Mēs atbildēsim uz šiem un citiem jautājumiem tagad. Šajā video mēs filmējām Spānijas vēstnieka Latvijā runu.

Chromakey jau sen ir bijis neatņemams video studijas elements. Parasti tas ir zaļš vai zils fons, kuru rediģēšanas procesā mēs varam mainīt uz jebkuru citu. Zaļa fona vietā var būt kā jebkura cita krāsa tā arī sarežģīta grafiskā animācija. Chromakey ir lielisks risinājums videoklipu izveidošanai ar nelielu budžetu, jo jums nav jātērē naudu filmēšanas vietu meklēšanai un nomai. Chromakey ir plašs lietojumu klāsts, to var izmantot, lai aizstātu sociālo mediju vai TV pārraižu fonus.

ZO0rADc

Studijas apgaismojums ir neaizstājama lieta studijas videogrāfijā. Studijas apgaismojuma galvenā priekšrocība ir tā, ka to var transportēt, pielāgot un izveidot nepieciešamu gaismu. Šī videoklipa uzņemšanā mēs izmantojām 4 studijas gaismas, 2 vērstas pret personu un divas uz chromakey, lai veiksmīgāk atdalītu personu un fonu maiņai video rediģēšanas posmā.

студийныйсвет

Diezgan bieži mēs saviem klientiem piedāvājam telesufliera pakalpojumus. Šis ir ekrāns, kurā tiek parādīts iepriekš uzrakstīts teksts. Tas ievērojami atvieglo diktora vai vadītāja darbu. Lieliska iespēja tiem, kuriem nav laika tekstu iemācīties no galvas. Šādi telesuflieri bieži tiek izmantoti raidījumos, TV šovos un pat YouTube satura filmēšanai.

GGWsm8f

Mēs veicām skaņas ierakstu ar pakaramo mikrofonu. Šī ir ērta radio sistēma, ar kuru jūs varat ierakstīt augstas kvalitātes skaņu. Milzīgs šīs ierīces pluss ir tā mazais izmērs. Jūs to varat vienkārši pakārt uz drēbēm.

Šo visu un daudz cita Jūs varat iznomāt Videoservice studijā vai pasūtīt pakalpojumus pie mūsu speciālistiem.