Top 5 bezmaksas tiešsaistes video redaktori

Katru dienu, sociālo mediju lietotāji augšupielādē miljoniem terabaitu video materiālu. Pārsvarā, tā ir video reklāma, izklaides video, piemēram, video blogi, šovi, mūzikas video un daudz cita satura. Bet aiz gatavā videoklipa, kuru skatās interneta lietotājs, slēpjas daudzu stundu video filmēšana, rediģēšana un grafika.

male producer edit video on his laptop in studio

Video rediģēšana vairs netiek uzskatīta par profesionālo studiju un redaktoru ekskluzīvo sfēru. Tomēr, ja cilvēks nevēlas iedziļināties rediģēšanas pamatos, tad mūsu studija ar prieku palīdzēs izveidot privātu un korporatīvu video. Attīstoties tehnoloģijai, video rediģēšana ir kļuvusi pieejama ikvienam. Un parādoties kvalitatīvām un lētām videokamerām, kuras ir sastopamas arī jebkurā modernajā viedtālrunī, pieprasījums pēc video rediģēšanas pieaug ar gaismas ātrumu.

Jebkura persona, kam ir viedtālrunis , planšetdators vai dators - ir potenciālais video redaktors.

Kuru video redaktoru izvēlēties?

professional editor adding special effects color grading

Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par, mūsuprāt, 5 labākajiem tiešsaistes video redaktoriem jūsu datoram. Šī tēma ir īpaši noderīga iesācējiem video redaktoriem un tiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika un naudas video montēšanai, piemēram, no jūsu atvaļinājuma.

Ir vērts pieminēt, ka darbs ar tiešsaistes video - redaktori prasa stabilu un augstas kvalitātes interneta pieslēgumu, jo darbs ar video ir uz servera, un, ja notiek tīkla kļūda, visas jūsu pūles būs par velti.

Tātad, jūs esat nolēmis samontēt pirmo videoklipu savā dzīvē, kas uzņemts, ejot gar pludmali, taču, tā kā jūs neesat profesionāls redaktors, datora specifikācijas neļauj jums strādāt datorā instalētajā video-redaktorā. Šādam gadījumam ir izgudroti daudz dažādu bezmaksas video redaktoru iesācējiem.

live video content online streaming marketing concept hands holding mobile phone blurred urban city

№1. Tiešsaistes video redaktors Movie Maker

Bezmaksas serviss, kuram nav nepieciešama reģistrācija un kurā gatavajā videoklipā nav ūdenszīmes. Viens no labākajiem video rediģēšanas servisiem, kas ir lieliski piemērots, lai izveidotu nekomplicētus video blogus, prezentācijas vai vienkārši saliktu svarīgākos momentus. Šis pakalpojums ļauj jums izveidot GIF - video, animācijas un slaidrādi. Vēl, ir liela bibliotēka ar bezmaksas mūziku un attēliem, kas vēl vairāk atvieglo jūsu darbu.

Jāatzīmē, ka šis serviss, tāpat kā lielākā daļa citu video - redaktori ir paredzēti, lai radītu vidēja garuma video. Ja vēlaties rediģēt filmu, gatavā videoklipa lejupielāde aizņems ļoti ilgu laiku.

Programmā Movie Maker Online varat:

 1. Sagriezt video
 2. Apvienot video
 3. Rediģēt video
 4. Izveidot slaidrādi
 5. Izveidot filmu
 6. Pagriezt video
 7. Paātrināt vai palēnināt video
 8. Atspoguļot savu videoklipu
 9. Aizmiglot video
 10. Pievienot videoklipam mūziku
 11. Reversēt video
 12. Izveidot video pelēkos toņos
 13. Izveidot video pārejas
 14. Pievienot video efektus
 15. Pievienot videoklipam tekstu
 16. Pievienot fona video

gh

№2 Populārs tiešsaistes video redaktors ClipChamp

Ļoti populārs video redaktors video rediģēšanai, kur jūs varat arī konvertēt video un ierakstīt video no web-kameras. Platformai ir vienkāršs un intuitīvs interfeiss, ko var saprast pat retais globālā tīmekļa apmeklētājs. Atveidojot videoklipu, gatavo failu varat nosūtīt ne tikai uz savu datoru, bet arī uz Google disku, kā arī citiem mākoņa krātuves nodrošinātājiem. Pakalpojuma bezmaksas versija ļauj eksportēt gatavo videoklipu bez ūdenszīmēm tikai 480 P izšķirtspējā, kas ir neliels trūkums. ClipChamp ir plaša funkcionalitāte, bet, lai lietotu profesionāla funkcijas, jums ir jāiegādājas abonementu.

ClipChamp jūs varat izveidot:

 1. Video reklāmu Facebook
 2. YouTube videoklipu
 3. Instagram video reklāmas
 4. Video slaidrādi
 5. Video previewFacebook
 6. Video preview YouTube
 7. Video memes
 8. Video montāžu

Pieejamie video rediģēšanas rīki:

 1. Rediģēt
 2. Samazināt
 3. Pārvērst
 4. Rotācija
 5. Apgriešana
 6. Web – kameras ierakstīšana
 7. Ekrāna ierakstīšana
 8. Mobilā aplikācija

Pieejamos pakalpojumu tarifus var apskatīt šeit.

2018 08 01 split videos in clipchamp video editor

№3 Bezmaksas tiešsaistes video redaktors VideoToolbox

Bezmaksas tiešsaistes video - redaktors, ar kuru jūs varat izveidot augstas kvalitātes videoklipus personīgai un komerciālai lietošanai. Šim servisam ir arī ieraksta funkcija no web - kameras, kas ļauj izveidot video apmācības vai konsultācijas, lekcijas vai mācību video. Pakalpojuma galvenās iezīmes - failu apstrāde līdz 1500 MB, video lejupielāde no vairāk nekā 20 tiešsaistes vietnēm, piemēram, Youtube, Vimeo un citām, kā arī visu populāro formātu failu apstrāde .

Programmā VideoToolBox varat:

 1. Apstrādāt video failus līdz 1500 MB
 2. Konvertēt failus starp visiem populārajiem video formātiem
 3. Analizēt video failus un iegūt informāciju par kodeku, bitu pārraides ātrumu, kadru ātrumu un tā tālāk
 4. Apgriezt video
 5. Ierakstīt video no web - kameras
 6. Pievienot subtitrus savam video failam

merge files

№4 Wideo - video prezentāciju veidošanas pakalpojums

Lielisks serviss video prezentāciju vai animētu video stilu reklāmu veidošanai. To plaši izmanto mārketinga jomā, kas palīdzēs jums ietaupīt uz biznesa reklamēšanu. Šis serviss nav filmēšanas video redaktors, tas ir rīks animētu videoklipu izveidošanai. Šīs tīmekļvietnes bibliotēkā ir daudz veidņu jebkurai gaumei un tematikai, kā arī iespēja izvēlēties video malu attiecību, kas nav bieži sastopama funkcija online redaktoros. Wideo ļauj augšupielādēt failus .JPG, .png un .gif, taču jūs nevarēsiet pievienot video failu.

Tomēr, lielākā daļa no tiešsaistes pakalpojumu uzstādīšanas , tāpēc tas nav absolūti bez maksas , ja jūs vēlaties, lai izveidotu animāciju regulāri , visticamāk, jums būs nepieciešama uzlabota versija pakalpojumu , kas maksā naudu.

Izmantojot Wideo, jūs varat izveidot:

 1. Paskaidrojošu video
 2. Programmas demonstrācijas video
 3. Ievada video
 4. Mārketinga video
 5. Prezentāciju
 6. Programmatūras animācija
 7. Video par uzņemšanu darbā

Pieejamos pakalpojumu tarifus var apskatīt šeit.

IMAGES BROWSER

№5 Tiešsaistes rediģēšana Magisto

Populārs tiešsaistes - video redaktors, kas automātiski izveidos skaistu filmu vai reklāmas video no garlaicīga materiāla. Šim servisam ir ļoti viegli uztverams interfeiss un vienkārši rīki, kas ļaus jums izveidot patiesi labu video.

Lai izveidotu videoklipu, jūs varat pievienot savus videoklipus un fotoattēlus, kā arī izmantot gatavus video modeļus par dažādām tēmām, sākot no kāzu video līdz reklāmām .

Pakalpojumam raksturīga iezīme - starpplatforma, kas ļauj izmantot servisu jebkurā ierīcē. Sākāt rediģēt videoklipu datorā, turpināt tālrunī - tas ir ļoti ērti un mūsdienīgi .

Ar gatavu video jūs varat dalīties pa tiešo sociālajos tīklos, bet, ja vēlaties videoklipu saglabāt datorā - jums ir jāmaksā vai jāaicina draugs, lai iegūtu vienu bezmaksas lejupielādi .

Magisto ir šādas funkcijas:

 1. Tiešsaistes video veidotājs
 2. Video veidotājs fitnesam
 3. Video veidotājs dzimšanas diena
 4. Kāzu video veidotājs
 5. Kulinārijas video veidotājs
 6. Instagram video veidotājs
 7. Slaidrāžu veidotājs
 8. Video veidotājs sociālajiem tīkliem
 9. Promo video veidotājs
 10. Video redaktors Android
 11. Video Maker priekš iPhone
 12. Video Maker priekš Shopify
 13. Vimeo Create

1513054015

Secinājums

Vai eksistē labākais bezmaksas tiešsaistes video - redaktors? Pēc mūsu subjektīvā viedokļa, nē. Katrs no apskatītiem tiešsaistes redaktoriem par tiešsaistē ir labs, katram ir savi plusi un mīnusi. Pirms izvēlēties redaktoru, kurā strādājat, jums jāsaprot, kāda formāta un ilguma videoklipu vēlaties izveidot. Protams, visi šie servisi ir labs sākums video redaktoriem - iesācējiem, blogeriem un tiem, kas vienkārši vēlas samontēt visus spilgtākos atpūtas mirkļus, kurus viņi atcerējās tikai paša materiāla apskates laikā.

Diemžēl, attīstot savas prasmes video rediģēšanā, bezmaksas tiešsaistes redaktori nenodrošinās patērētājam piedāvātā satura augstu kvalitāti un progresivitāti.

Turpinot nopietni veidot video, diez vai varēs iztikt bez labiem video redaktoriem, piemēram, Adobe no Premier Pro, Final Cut (FCPX), Sony Vegas Pro utt.

YOUNG 2

Bet ko darīt, ja jums nav vēlmes un laika video rediģēšanai?

Mūsu studija Videoservice piedāvā tiešsaistes rediģēšanas pakalpojumus par vislabākajām cenām. Vai tas ir video blogi, reklāmas video video prezentācijas vai kaut kas cits - mēs parūpēsimies par jūsu videomateriālu augstas kvalitātes apstrādi. Mūsu devīze ir vienkārša: jūs filmējat, mēs rediģējam. Rediģēšanu tiešsaistē varat pasūtīt, rakstot mūsu robotam vai zvanot pa tālruni (+371) 27533334.