Top 5 profesionālie video redaktori

Video redaktors ir rīks, ar kuru tiek izveidots viss video saturs. Sākot no video blogiem un reklāmām līdz Ziemassvētku multenēm - tas viss tiek veidots profesionālos video redaktoros, kuros jums būs nepieciešams laiks un pat nauda tiešsaistes kursiem un pašas programmatūras iegādei.

Ja jūs nevēlaties pats veidot videoklipu, mēs jums samontēsim jebkuru privātu vai korporatīvu videoklipu.

male producer edit video on his laptop in studio

Jāatzīmē, ka ir atšķirība starp video redaktoriem un programmām 3D grafikas un animācijas veidošanai. Šajā rakstā mēs runāsim tieši par profesionāliem video redaktoriem.

Bieži cilvēkiem rodas jautājums: cik maksā videoklipa rediģēšana? Un, kad saņemat atbildi uz savu jautājumu, sašutumā sakiet sev: par tādu naudu es labāk pats izveidoju video. Bet šajā brīdī jūs aizmirstat, ka jums ir jāpērk video redaktors, kā arī jātērē daudz laika un naudas apmaksātiem video rediģēšanas nodarbības kursiem. Ja salīdzinām pavadīto laiku, cenu un iegūto kvalitāti, izrādās, ka videoklipa pasūtīšana profesionālā video montāžas studijā nebija nemaz tik slikta ideja.

Augstas kvalitātes video filmēšana ir svarīga, taču video rediģēšana ir process, kas palīdz radīt dinamiku, ietekmi un novest filmu līdz fināla izskatam. Darbs ar katru kadru, ar mūziku un skaņu, efektiem - to visu var izdarīt profesionālos video redaktoros!

Nebaidieties, ka tie maksā naudu, tā ir garantija, ka jūs saņemsiet visas nepieciešamās funkcijas foršu videoreklāmu izveidošanai vai, piemēram, nopirktas kameras unboxing apstrādei.

Labākie profesionālie video redaktori pēc Videoservice studio pieredzes

professional editor adding special effects color grading

Video redaktors Adobe Premier Pro

Labākais video redaktors? Ikviens zina, ka Adobe prot izgatavot augstas kvalitātes produktus dažādu programmu veidā jebkādām vajadzībām un video rediģēšana nav izņēmums. Premier Pro ir viena no vadošajām video rediģēšanas programmām. Programma atbalsta formātus līdz 8K, virtuālo realitāti un pat 360 video. RGB un YUV krāsu shēmas, 32 bitu krāsu dziļums. Premier Pro darbojas operētājsistēmā Windows un MacOS.

Cena mēnesī 20,99 USD (līgums uz gadu ar ikmēneša maksājumu).

Plusi:

 1. Atbalsta lielāko daļu formātu
 2. Ļoti kvalitatīva krāsu korekcija ar rīku Lumetri Color
 3. Premier Rush - iespēja rediģēt videoklipus no jebkuras ierīces
 4. Daudz bezmaksas video pamācību, jo programma ir ļoti populāra
 5. Programma ir balstīta uz mākoņiem un vienmēr tiek atjaunināta uz jaunāko versiju.

Mīnusi:

 1. Augstas prasības pēc resursiem
 2. Bieži darbības traucējumi
 3. Mācīšanās prasa ilgu laiku

live video content online streaming marketing concept hands holding mobile phone blurred urban city

Profesionāls video redaktors Apple Final Cut Pro X

Profesionāls video redaktors priekš Mac. Tāpat kā iepriekšējais redaktors, arī Final Cut atbalsta virtuālo realitāti un video 360. Tūlīt jāatzīmē, ka šo programmu izveidoja Apple, kas nozīmē, ka tā ir pielāgota darbam ar operētājsistēmas macOS. Windows mīļotājiem šī programma nedarbosies. Šai programmai nav ikmēneša abonementa, tāpēc jums uzreiz būs jāsuta Cupertino iedzīvotājiem 299,99 USD.

Plusi:

 1. Atbalsta lielāko daļu neapstrādātu formātu
 2. Uzlabotas krāsu korekcijas iespējas
 3. Ērti samontēt daudzkamera video materiālus
 4. Ātrāka par Premier Pro

Mīnusi:

 1. Lielas darbības uzsākšanas izmaksas
 2. Pieejams tikai MacOS (Apple)

gh

Video redaktors iesācējiem Vegas Pro

Ļoti populārs video redaktors iesācēju video montētājiem. Lai gan šī ir profesionāla video rediģēšanas programma, iesācēji to bieži izvēlas, pateicoties ērtai lietošanai un mazāk prasīgām pret datoru īpašībām.

Vegas Pro ļoti bieži izmanto video blogu autori, kuri filmē saturu vietnē Youtube. Tāpat kā iepriekšminētajos video redaktoros, jums ir iespēja strādāt ar 4K video, arī Vegas Pro ir profesionālas iespējas krāsu korekcijai, video stabilizēšanai un daudzām citām mūsdienu funkcijām, kuru klātbūtne tiek pievienota ar programmas versijas atjauninājumu.

Runājot par Vegas cenu, ir dažādas iespējas: abonements, kura cena ir no 9,99 līdz 21,99 ASV dolāriem.

Plusi:

 1. Atbalsta lielāko daļu audio un video formātu
 2. Intuitīvs interfeiss
 3. Laba saderība ar budžeta datoriem

Mīnusi:

 1. Nav krievu valodas
 2. Neatbalsta Mac

2018 08 01 split videos in clipchamp video editor

Labākais bezmaksas video redaktors DaVinci Resolve

Var droši teikt, ka tas ir labākais bezmaksas video redaktors no profesionāliem video redaktoriem. Tajā pašā laikā programma nopietni konkurē ar Premier Pro funkcionalitātes ziņā. Davinci Resolve ir pilnīgs rīks filmu, reklāmu veidošanai. Tomēr, ja jūs vienkārši sagriežat, “saliekat un pievienojat” mūziku - šī programma jums tāpat būs noderīga.

Plusi:

 1. Atbalsta Windows, Mac, Linux
 2. Bezmaksas video redaktors
 3. Labākā nelineārās rediģēšanas programmatūra krāsu korekcijai

Mīnusi:

 1. Prasība pēc resursiem
 2. Maz mācību video par darbu programmā
 3. Pilns funkciju komplekts ir pieejams tikai apmaksātajā versijā

merge files

Lēts video redaktors AVS Video Editor

Tā ir profesionāla video rediģēšanas programmatūra visiem galvenajiem video formātiem. AVS ir viegli lietojams interfeiss, iespēja pievienot efektus, tekstu un skaņas. Programmas funkcionalitātei ir pievienoti vairāk nekā 300 video efekti un pārejas. Programmas sākumcena ir 39,00 USD.

Plusi:

 1. Komplektā ietilpst apmācība par darbu ar programmu
 2. Daudzi atbalstītie video formāti

Mīnusi:

 1. MacOs un Linux netiek atbalstīti

IMAGES BROWSER

Tātad, kura no šīm rediģēšanas programmām ir labākā?

Tāpat kā mūsu pēdējā rakstā par Top 5 bezmaksas tiešsaistes video redaktoriem, mēs nevaram sniegt apstiprinošu atbildi, ka šī ir tieši labākā video rediģēšanas programmatūra. Tas viss ir atkarīgs no jūsu budžeta un datora specifikācijām.

Ja izmantojat sistēmu Windows, iesakām izmantot Premier Pro, jo šai programmai ir plašs iespēju klāsts un saderība ar daudziem citiem Adobe servisiem, piemēram, Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Adobe Audition un tā tālāk. Taču, ja esat laimīgs Macbook vai iMac īpašnieks, tad Final Cut Pro X ir jūsu izvēle, jo programmu izveidoja Apple un tā ir pilnīgi saderīga ar šīm ierīcēm.

1513054015

BET KO DARĪT, JA JUMS NAV VĒLMES UN LAIKA NOFILMĒTĀ VIDEO REDIĢĒŠANAI?

Mūsu studija Videoservice piedāvā video montāžas pakalpojumus par vislabākajām cenām. Vai tas būtu video blogs vai cits video sociālajiem tīkliem, reklāmas video, video prezentācija vai kas cits - mēs parūpēsimies par jūsu kadru kvalitatīvu apstrādi. Jūs filmējat - mēs rediģējam! Jūs varat pasūtīt video rediģēšanu atbilstošajā sadaļā mūsu vietnē!

Photo: freepik.com, adobe.com, apple.com, vegascreativesoftware.com, blackmagicdesign.com, avs4you.com