Video ražošanas tendences 2024. gadā

2020. gads ir izmainījis Pasauli līdz nepazīšanai. Un, protams, video ražošana nav atstāta malā. Ilgstošās karantīnas un sabiedrisko vietu slēgšanas dēļ reklāmas baneri veikalos un uz ielām ir zaudējuši savu iepriekšējo efektivitāti. Uzņēmumi ir sākuši aktīvāk reklamēt savu produktu vai pakalpojumu internetā. Arī video mārketingā krīzes dēļ ir notikušas būtiskas izmaiņas un samazināts budžets. Tomēr, neskatoties uz grūtībām, uzņēmumiem ir vajadzīgas jaunas idejas, kas pielāgotas strauji mainīgajiem tirgus apstākļiem.

Šajā rakstā mēs apskatīsim video ražošanas tendences 2024. gadā!

Mūsdienās video mārketings tiek izmantots visās jomās. Mēs esam pieraduši iepazīties ar produktu, izmantojot tiešraides video vai animētus paskaidrojošus video - tas ir vieglāk gan mūsdienu patērētājam, gan uzņēmumam, kurš vēlas ieteikt savu produktu.

male producer edit video on his laptop in studio

Garie prezentācijas video - laikmeta beigas

Jau vairākus gadus īsas videoreklāmas vai prezentācijas ir aizstājušas garus un garlaicīgus videoklipus, kuros visi konkrētā produkta vai preces nopelni tika izteikti desmit reizes. Atcerieties TV veikalu uz dīvāna: tur sižets ievelkas pat 10-15 minūtes, kuru laikā jums nepārtraukti atkārto - mūsu produkts ir labākais! Lai noskatītos tik garu video, cilvēkam bija jāatrod laiks.

Daudz labāk ir noskatīties īsu reklāmas video, iespējams, arī animācijas vai infografikas veidā, kas ilgs ne vairāk kā vienu minūti. Pie šiem projektiem strādā profesionāli scenāristi. Pēc šāda videoklipa noskatīšanās jūsu potenciālais klients uzzinās informāciju ātrāk un labāk un atgriezīsies pie iepriekšējā biznesa. Protams, ja jūsu produktam ir vairāku lapu raksturojums, mēs piedāvāsim video prezentācijas vai mācību video izgatavošanu lielāku ilgumu.

 

Produkta tiešraides video prezentācija

Piekrītiet, ka jauna ražotāja Apple viedtālruņa prezentācija katru gadu rada milzīgu satraukumu, un tikai dažiem izredzētajiem izdodas nokļūt tieši šajā Iphone prezentācijā. Šādu prezentāciju rīkotāji labprāt uzaicinātu visus, taču neviena studija vai zāle nevar uzņemt visus apmeklētājus. Tiešsaistes apmeklēšana ir stāsts, kas jau vairākus gadus sacenšas par bezsaistes sanāksmēm, produktu vai pakalpojumu prezentācijās. Tagad, kad cilvēkiem nav iespējas apmeklēt dažādus pasākumus, tiešsaistes prezentācijas ir lieliska alternatīva. Nav jēgas īrēt telpu konferencēm, semināriem, prezentācijām un pat koncertiem. To visu un daudz ko citu var ierakstīt no studijas, kā arī izdarīt tiešsaistē.

Tiešraide

Saistībā ar to pašu pandēmiju vienīgā izeja tiem, kas vēlas uzturēt sakarus ar kolēģiem un organizēt ikdienas tikšanās, ir tiešsaistes konferenču translācijas. Tikšanās tiešsaistē ir ļoti ērta, jo ļauj tikai pāris stundu laikā tikties ar desmitiem cilvēku, neizejot no mājām. Arvien vairāk uzņēmumu organizē tiešsaistes tikšanās, veic visa veida tiešsaistes pasākumus un kursus. Arī straumes ir kļuvušas ļoti populāras dažādu zīmolu pārstāvju vidū, jo tā viņi var prezentēt savu jauno produktu, sarīkot tiešsaistes modes skati vai vienkārši komunicēt ar auditoriju.

Studija Videoservice organizē videokonferences un veido arī jūsu produkta vai pakalpojuma video prezentācijas - mēs piedāvājam organizēt tiešsaistes pasākumus internetā.

professional editor adding special effects color grading

Vertikāls video Instagram un Facebook

Nav noslēpums, ka šobrīd Instagram platforma ir viena no populārākajām. Šī platforma ļoti labi apvieno objektu fotografēšanu, mūzikas video prezentācijas, vertikālos Stories formāta videoklipus un daudz ko citu. Daudziem pasaules zīmoliem ir Instagram un Facebook konti, tādēļ, ja plānojat prezentēt produktu, noteikti jāpasūta video sociālajiem tīkliem.

Jauna produkta prezentācija

Attīstoties tiešsaistes tirdzniecībai, pieaudzis arī pieprasījums pēc jauna produkta foto un video prezentāciju izveidošanas. Potenciālais pircējs nevar ierasties un apskatīt produktu, tāpēc reklāmas videoklips, kurā redzamas produkta galvenās priekšrocības, ir ļoti populārs un nepieciešams pakalpojums. Lai izveidotu šādu multivides materiālu, ir nepieciešama profesionāla produktu fotografēšana, kā arī video filmēšana, jo, lai produktu parādītu, jums tas ir nepieciešams skaisti uzņemt, rediģēt fotoattēlus un veikt video rediģēšanu.

2D un 3D grafika ir labākais video prezentācijas papildinājums

Jebkurš video izskatās gaišāks un skaistāks, ja pievienojat vizuālos efektus. Neviena uzņēmuma vai tā produkta video prezentācija nav pilnīga bez animācijas. Piemēram, infografika ir jebkura prezentācijas video vizītkarte, jo tieši pateicoties animētajai grafikai skaistas un pieejamas informācijas veidā, piemēram, skaitļiem, raksturlielumiem un statistikai, tie izdevīgi parāda nepieciešamo priekšrocību.

Bieži vien tiešraides video tiek filmēts ar īpašām darbībām nākotnes grafikai. Šī metode palīdz apvienot divus stilus: video uzņemšana ar modeļu piedalīšanos un video grafika. Zemāk varat apskatīt lieliskas fotografēšanas kombinācijas ar animāciju un infografiku piemēru.

Arī mūzikas videoklipi, kas ir veltīti konkrētam produktam, tagad ir ļoti populāri. Izvēloties interesantas fotografēšanas vietas, kā arī augstas kvalitātes efektus 2D vektoru animācijas, 3D datoranimācijas vai kustības grafikas veidā, varat izveidot ne tikai prezentāciju, bet arī labu video reklāmu, kā tas ir visslavenākajos zīmolos. piemēram, Coca-Cola un Lays.

PowerPoint video prezentācija

Viss jauns, tas ir labi aizmirsts vecs, tāpēc mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību prezentācijas video programmā PowerPoint. Daudzi cilvēki mēdz domāt, ka slaidu prezentācija ir vecmodīga un ļoti garlaicīga. Tas tā nav, jo viss ir atkarīgs no radošuma un profesionalitātes. Gandrīz visi zina, kā apvienot tekstu un attēlus; lai to mācētu jums nav jābūt video redaktoram. Bet ir svarīgi atcerēties, ka jebkuras prezentācijas uzdevums ir ieinteresēt auditoriju. Tāpēc ir svarīgi nākt klajā ar kaut ko jaunu un sekot tendencēm. Saskaņā ar statistiku 2021. gadā strauji pieauga Microsoft Teams un Zoom lietotāju skaits. Cilvēki arvien biežāk vada tiešsaistes konferences, tiešsaistes kursus un tiešsaistes prezentācijas. Atšķirība starp “pagātnes” prezentācijām ir tāda, ka pirms tās atradās aiz runātāja muguras un galvenā uzmanība tika pievērsta personai, tagad, kad visas prezentācijas atrodas internetā, mēs vispirms redzam slaidu ar informāciju, un cilvēks atrodas kaut kur zemāk, nelielā laukumā.

Šī gada PowerPoint prezentācijā jābūt animācijai un 3D objektiem, un tā jāveic jūsu uzņēmuma stila krāsās. Aizmirstiet par vecajiem gradientiem un minimālismu. Jūsu Zoom video prezentācijai vajadzētu izskatīties profesionālai un pilnīgai.

2485584

TikTok stils

Iespējams, ka katrs no jums ir dzirdējis par šo lietojumprogrammu. Pagājušajā gadā tas kļuva ļoti populārs visā pasaulē, un 2021. gadā tas būs milzīgs YouTube konkurents. Šīs ķīniešu lietojumprogrammas iezīme ir īsi videoklipi, kurus bieži filmē viedtālrunī. Vienkārši un vienkārši videoklipi iegūst desmitiem miljonu skatījumu, un produkta integrēšana var dot milzīgu pārdošanas apjomu pieaugumu. Šķiet, ka, neraugoties uz milzīgo popularitāti, lietojumprogrammai joprojām vajadzētu augt, taču jau tagad TikTokers ir sasniedzis jaunu līmeni un aerifilēšanu no bezpilota lidaparāta pievieno parastai filmēšanai ar telefonu, organizē atlases un izvēlas fona dalībniekus un raksta scenārijus, pievienojot jebkuru produktu, lai tas izskatās lieliski. Jums noteikti jāapsver sava produkta reklamēšana TikTok, ja, protams, jūsu potenciālie klienti ir jaunieši.

woman holding samsung note 10 plus with streaming service media video tiktok 1

Video pārdošana sociālajiem medijiem nav greznība, bet gan nepieciešamība. Studio Videoservice izgatavos jums jebkuru multivides saturu no video prezentācijas līdz video reklāmām televīzijā un sociālajos tīklos. Šeit varat pasūtīt sava uzņēmuma vai produkta filmas prezentāciju.