Kā uzņemt videoreklāmu ar viedtālruni?

Šoreiz mēs runāsim par redzamību biznesa vidē, izmantojot video. Līdzīgi vārdi, vai ne? Mēs runāsim par filmēšanu ar viedtālruni, kurš ir gandrīz ikvienam. Ja jums nav laika vai vēlēšanās iesaistīties video filmēšanā, lai reklamētu savu biznesu, Videoservice Studio to izdarīs jūsu vietā. Šeit varat uzzināt cenas un saņemt unikālu piedāvājumu.

Kāda ir galvenā priekšrocība, filmējot ar viedtālruni? – Protams, tā ir mobilitāte. Mēs joprojām atceramies laikus, kad telefons bija tikai saziņas līdzeklis. Tagad telefona pielietojums ir krietni paplašinājies, tā ir ne tikai iespēja uzņemt video, fotografēt un apstrādāt saturu pašā ierīcē, bet arī acumirklī izmantot kā mārketinga rīku sociālajos tīklos.

Tātad viedtālrunis vienmēr ir līdzi, tāpēc varam momentā nofilmēt kādu spontānu notikumu, kas praktiski nav iespējams, izmantojot profesionālu video vai fototehniku, kas, pat ja ir pieejama, ne vienmēr ir pa rokai.

Pārejam pie pamatnoteikumiem augstas kvalitātes video uzņemšanai ar telefonu, bez papildu piederumiem, piemēram, papildu objektīviem, filtriem, ārējiem mikrofoniem, attēla stabilizatoriem utt. ( tas jau ir cits līmenis video uzņemšanā, kā arī papildu lietojumprogrammu izmantošana filmēšanai un rediģēšanai):

1) Pārbaudiet, vai kameras acs ir tīra, lai arī cik banāli tas izklausītos.

2) Tā kā video ir statisku kadru kopums, pirmais jēdziens ir kadru skaits sekundē. Iestatiet to uz 24 kadriem sekundē, ja vēlaties, lai attēls būtu kinematogrāfiskāks, vai 25 kadri sekundē, ja filmējot, neizmantojat turpmāko palēninājumu rediģēšanas laikā. Tas ir, plānojot turpmāko kadra palēnināšanos (palēninātu kustību), iestatiet vismaz 50 kadrus sekundē.

3) Tālāk jums ir pareizi jāeksponē kadrs. Gan iPhone, gan Android viedtālruņos ir iespējams izvēlēties nepieciešamo ekspozīciju, vienkārši ar pirkstu nofiksējot nepieciešamo apgaismojumu uz ekrāna, pēc pogas pārvietošanas izvēlos nepieciešamo objekta apgaismojumu, tas ir ļoti svarīgi, izvēloties apgaismojumu tieši tajā kadra daļā, kur tas ir nepieciešams, piemēram, padarot seju gaišāku attiecībā pret fonu, filmējot, kad fons ir gaišāks par priekšplānu - piemēram, pret logu.

4) Pēc visiem iestatījumiem, sākot filmēšanu, vispirms jāizlemj, vai filmēsiet vertikāli, piemēram, Instagram un TikTok, vai horizontāli, piemēram, YouTube. No tā ir atkarīga kompozīcija kadrā un vajadzīgā leņķa izvēle.

5) Tālāk par kadrēšanu, pārliecinieties, ka kadrā nav daudz tukšas parazitāras vietas, novietojot objektu tā, lai acīm būtu ērti skatīties uz ekrānu un uz kadru ilgu laiku.

Pastāv tā sauktais trešdaļu noteikums, kad objekts kadrā neatrodas vidū, bet gan nedaudz nobīdīts uz vienu vai otru pusi.

scale_1200.jpeg

Kad jānoklikšķina uz ierakstīšanas pogas? Nefilmējiet, kamēr kamera kustas. Pirms sākat filmēt, veiciet nelielu mēģinājumu. Padomājiet par kadru un kameras kustību, ko jūs darīsit. Tālāk, filmēšanas laikā, mēs iestatījām kadru, gaidām sekundi. Tas ir jādara, jo viedtālrunis nesāk ierakstīšanu uzreiz, bet pēc neilga laika. Pēc tam veicam kameras kustību, ko mēģinājām iepriekš. Mēs apstājāmies, pagaidām pāris sekundes un tad nospiežām stop pogu. Tas ļauj veikt labāku turpmāko rediģēšanu, izmantojot nevis salauztu, bet gan pilnīgu kadru, ne tikai no video, bet arī no audio diapazona.

Kameras kustība. Ja jums ir nepieciešams uzņemt video ar tālruni diezgan ilgu laiku, padomājiet, kā to izdarīt vienmērīgi, bez rokas trīcēšanas. Ja nav iespējas izmantot atbalsta punktu galda vai sienas veidā, tad atceries, ka tu neesi statīvs un nevari ilgstoši palikt statisks, labāk nedaudz pakustēties, pārnesot smaguma centru no vienas pēdas uz otru, lai kamera un attiecīgi arī bilde būtu dzīva un elpo. Telefons gan vertikālā, gan horizontālā filmēšanā ir jātur ar abām rokām, jo ​​tad kadrs ir stabilāks. Pārliecinieties, ka pirksts nejauši neaizsedz objektīva aci, pastāvīgi kontrolējot filmējot, skatoties viedtālruņa ekrānā, nevis uz objektu.

Ja jums ir nepieciešams virzīties uz priekšu vai atpakaļ, pārvietojieties maziem soļiem, mēģinot pārvietoties ar gludu gaitu ar pusi saliektām kājām.

Kameras pamatkustības — pirmais kadrs — vislabāk izdarāmas ar pieplūduma (push in) palīdzību,

ar izbraukšanu (pool out) - labi pāriet uz vispārīgāku plānu, panoramēšana (pan) - klasisks apskates paņēmiens, atceramies tikai to, ka panoramējot vienā virzienā mēs izslēdzam kameru, un pretējā gadījumā to nepārvietojam atpakaļ, piemēram, filmējot skatītājs uztvers vienkārši kā kameras tinumu, vertikāla panoramēšana (tilt), tā pati panoramēšana tikai vertikāli, objekta izsekošana (tracking shot) vai lidošana ap objektu - dažādo un izdaiļo filmēšanu.

 СЪЕМКА НА ТЕЛЕФОН | Обзор Miggo Pictar Plus - YouTube