Video montāža tiešsaistē – kas var būt vieglāks?

Laipni lūgti Videoservice!

Jums ir nofilmēts video no Jūsu svētkiem, kāzām, korporatīva, ceļojuma vai video, kas paredzēts sociālajiem tīkliem?

Atsūtiet to mums un mēs izveidosim no tā profesionāli samontētu filmu

Sākot tikai no 79.99 65 euro

Profesionāla video rediģēšana

Kā strādā mūsu video montāža

Nav nekā vieglāka par video veidošanu tiešsaistē kopā ar Videoservice! Mūsu klientiem patīk mūsu vienkāršais un ātrais process.

1 Izvēlēties tarifu

Mēs piedāvājam 5 populārākos tarifus. Jums jāizvēlas tarifs, kas atbilst Jūsu video saturam un nospiest pogu “pasūtīt”.

2 Aizpildīt tehnisko uzdevumu

Atvērtajā laukā nepieciešams aizpildīt visas jūsu video montāža tehniskā uzdevuma sadaļas. Lai saņemtu labāku rezultātu, aprakstiet savas vēlmes maksimāli detalizēti!

3 Apmaksāt video montāžu

Izvēlēties ērtāko apmaksas veidu un veikt priekšapmaksu par izvēlēto tarifu. Pēc apmaksas saņemšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un nodrošinās piekļuvi Jūsu personīgajam kabinetam, kur būs redzams viss video montāžas process.

4 Darba procesa uzraudzība

Jums būs pieejams speciālais kabinets, kurā būs redzams viss video montāžas process. Montāžas procesa laikā Jums būs iespējams veikt piezīmes un norādīt vēlējumus sakarā ar Jūsu video rediģēšanu.

5 Saņemt gatavo video

Pēc visu norādījumu izpildīšanas sakarā ar montāžu, Jūs varēsiet lejupielādēt gatavo video.

Izvēlieties tarifu atbilstoši jūsu sākuma video materiālam

Starts

79.99 65€
Mini klips ar vislabākajām atmiņām
Tarifa apraksts:
 • Avota video augšupielāde līdz 5 GB
 • 1 mūzikas kompozīcijas pievienošana
 • 0 komentāru kārtas
 • Nav iespējams nomainīt mūzikas kompozīciju
 • 1 minūtes video būs gatavs 3 darba dienu laikā
Pasūtīt

Standarts

149.99 120€
3 minūšu filma ar neaizmirstamiem mirkļiem
Tarifa apraksts:
 • Avota video augšupielāde līdz 15 GB
 • 1 mūzikas kompozīcijas pievienošana
 • Titru un nosaukuma pievienošana
 • 1 komentāru kārta
 • 3 minūšu video būs gatavs pēc 5 darba dienām
Pasūtīt

Premium

229.99 185€
Populārs tarifs
Tarifa apraksts:
 • Avota video augšupielāde līdz 25 GB
 • 1 mūzikas kompozīcijas pievienošana
 • Titru un nosaukuma pievienošana
 • 2 komentāru kārtas
 • 3 minūšu video būs gatavs pēc 5 darba dienām
 • Pakalpojumus var iegādāties kredītā sadarbībā ar Incredit group
Pasūtīt

Premium+

329.99 265€
Profesionāla 6 minūšu filma no jūsu dzīves
Tarifa apraksts:
 • Avota video augšupielāde līdz 50 GB
 • 2 mūzikas kompozīciju pievienošana
 • Titru un nosaukuma pievienošana
 • 2 komentāru kārtas
 • 6 minūšu video būs gatavs 6 darba dienu laikā
 • Pakalpojumus var iegādāties kredītā sadarbībā ar Incredit group
Pasūtīt

VIP

pēc individuāla pieprasījuma
Jebkuras sarežģītības individuāla filmu montāža
Tarifa apraksts:
 • Montāža pēc scenārija, ar efektiem un ar individuālu izpildīšanas grafiku.
 • Pakalpojumus var iegādāties kredītā sadarbībā ar Incredit group
Pasūtīt

Kāpēc klienti izvēlas video montāžu pie Videoservice

Strādāt ar mūsu kompāniju, kas nodarbojas ar video rediģēšanu, ir ļoti vienkārši. Vai tie ir kāzu romantiskie mirkļi, korporatīvais apmācošais video, stundām gari laimes pilni ģimenes mirkļi vai aizraujoši kadri no GoPro kameras – mēs uzņemsimies visas rūpes par video rediģēšanu. Sazinieties ar mums šodien un uzziniet kā mēs varam jums palīdzēt.

Darbs profesionālajos video redaktoros

Savā darbā mēs lietojam tikai profesionālās video montāžas programmas.

Augsta kvalitāte

Videoservice nodarbojas ar filmēšanu un jebkuras grūtības pakāpes video veidošanu jau 22 gadus.

Tikai pasakiet mums stilu, ilgumu un sava video mērķi, un mēs izpildīsim jūsu uzdevumu

Pirms darba sākuma mēs, vienmēr, lūdzam klientus aizpildīt tehnisko uzdevumu par video montāžu. Gatavais video būs izveidots strikti pēc jūsu norādītajām vēlmēm tehniskajā uzdevumā.

Rediģējam visus digitālos video formātus

Jums nav jāuztraucas par sava video formātu. Mēs tiksim galā ar jebkuru uzdevumu ieteiksim labāko risinājumu.

Konfidencialitāte

Darbs ar jūsu video notiks speciālajā kabinetā. Piekļuve kabinetam būs tikai Jums un Jūsu personīgajam video montētājam.

Profesionāla filma

Stabilizācija, krāsu korekcija, efekti, nosaukumu, kadru pārejas – šo visu mēs iekļaujam profesionāli samontētajā video*.
*Šis pakalpojums attiecas uz VIP tarifu un korporatīvas video tarifu.

Ja vēlaties uzsākt darbu pie sava video projekta, spiediet uz zemāk norādīto linku un mēs pārvētīsim Jūsu kadrus skaistajā video.

Mūsu darbi

Aplūkojiet interesantos darbus, ko esam izveidojuši mūsu klientiem, un iztēlojaties, ko mēs varam izveidot priekš Jums!

Video rediģēšanas profesionālie pakalpojumi jums

Videoservice strādā ar dažādiem video tipiem un saprot, ka katrai video kategorijai nepieciešamai individuāla pieeja rediģēšanā. Video montāža – tas ir sarežģīts process, kurā mēs atlasām un dzēšam nevajadzīgās daļas un nejauši uzņemtos video, savienojam labākos kadrus, lai atrast vajadzīgo video domu, izvēlamies mūziku, savienojam pareizajā kārtībā kadrus pēc tempa un ritma, un visbeidzot izrotājam video ar video un audio efektiem.

 • Kāzu video rediģēšana

  Mēs uzskatam, ka kāzu video ir jāatspoguļo romantiku, emocijas un laimīgus mirkļus. Neatkarīgi no tā, vai esat kāzu operators, kuram nepieciešams redaktors, vai precēts pāris , kurš meklē profesionāli, lai rediģētu vai atkārtoti rediģētu jūsu kāzu mirkļu , mūsu kompānija jums palīdzēs. Ja jums ir stundām gari materiāli uz jebkuras ierīces , pat ja tas ir vecs video , mēs varam izveidot unikālu filmu , kurš uz mūžu saglabās jūsu skaistos kāzu mirkļus.

 • Gopro video rediģēšana

  Jūs braukājat ar slēpēm pa kalniem vai lecat ar izpletni, jūsu uzņemtais un ar mūsu palīdzību samontētais video paliks atmiņā uz mūžu. Mūsu video rediģēšanas pakalpojumi nozīmē, ka jūs varat augšupielādēt uzņemto materiālu, bet mēs samontēsim jūsu video, kas ļaus atkal un atkal pārdzīvot savus piedzīvojumus!

 • Korporatīvā video rediģēšana

  Video – spēcīgs jūsu biznesa instruments. Iespējams, jūs gribēsiet izveidot aizraujošu stāstu par konferenci, mācību programmu vai video pamācību, reklāmas video rullī vai vienkārši izveidot esoša video rebrendingu. Nav svarīgi, kādas ir jūsu korporatīvās vajadzības, mūsu video rediģēšanas pakalpojumi atradīs jums nepieciešamo risinājumu.

 • Ģimenes video rediģēšana

  Izvēlaties mūsu tiešsaistes video rediģēšanu un mēs pārvētīsim jūsu ģimenes atmiņas vērtīgajā video, ar kuru jūs dalīsieties mīlestībā ar saviem draugiem un glabāsiet savā mājas arhīvā. Neatkarīgi no tā vai video tika nofilmēts ar profesionālo kameru vai ar telefonu, mēs apvienosim visu. Mēs pievienosim mūziku, titrus, pārejas, lai izveidotu ideālu dāvanu jūsu tuvajiem. Tās ir kristības dzimšanas diena-pārsteigums – mēs parūpēsimies par efektīva video vai filmas izveidi.

 • Drona uzņemtā video rediģēšana

  Mums patīk kadri, kas ir uzņemti ar dronu, jo no tiem var izveidot fantastiski unikālu video! Vienkārši atsūtiet mums uzfilmēto materiālu un mēs strādāsim ar jūsu uzdevumu, lai izveidotu dinamisku un skatāmu video.

 • РИО за 3 дня. Экстремальный туризм - новый формат путешествия для активных людей

  Ceļojumu video rediģēšana

  Saglabājiet atmiņas par ceļojumiem, izmantojot mūsu pakalpojumus jūsu atvaļinājuma video montāžas veidā. Tie būtu stundām gari jautri mirkļi pludmalē vai skati, kurus jūs redzējāt, mēs samontēsim uzņemtos materiālus, lai jums būtu vēlme skatīties filmu vēl un vēl.

 • Video no jūsu fotogrāfijām

  Atsūtiet visas savas fotogrāfijas Videoservice komandai un ļaujiet mums pārvērst tos pārsteidzošajā video ar nosaukumiem, efektiem un mūziku. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai izveidotu video, kas jums patiks.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Video montāžas cena ir atkarīga no augšupielādēto failu apjoma, vēlamā video garuma un komentāru seansa skaita. Dotajā brīdī mēs piedāvājam 5 pakas ar dažādu apjomu un maksas apmēru.

Lietotājam vai nu jāsamaksā starpība to tarifu izmaksās, kas būs piemērots jūsu sākotnējā videoklipa apjomam, vai arī jāiesniedz video Materiāls atbilstoši norādītajam pirktā tarifa apjomam, pašrocīgi samazinot tā apjomu līdz tarifā noteiktajam. Ja šis pārsniegums netiek novērsts vai starpība nav samaksāta 5 (piecu) dienu laikā pēc sākotnējā maksājuma, Videoservice atgriezīs Lietotājam sākotnējo maksājumu, neuzsākot Materiāla rediģēšanu.

Jā. Mūsu studija nodarbojas ne tikai ar video montāžu, bet arī ar visdažādāko žanru video filmēšanu. Mēs filmējam visu, sākot no reklāmas video, beidzot ar liel koncertiem. Pie tam, mēs veidojam arī jebkuras sarežģītības video animācijas un grafikas.

Atkarībā no izvēlētā tarifa un pakalpojuma paketes mēs saviem klientiem piedāvājam attiecīgu rediģēšanas procesa komentāru seansu skaitu, kuru laikā klients var izteikt savas domas un atzīmēt nepieciešamos labojumus.

Jā, mums ir sezonas un tematiskās atlaides par kurām mēs informējam savā mājaslapā un sociālajos tīklos. Tāpat, mums atlaides pastāvīgiem klientiem un apjomīgiem projektiem.

Mūsu klientiem ir iespēja apmaksāt pakalpojumu ar kredītkarti VISA vai MASTERCARD kā arī ar bankas pārskaitījumu. Apmaksas operāciju veikšanai mēs izmantojam apmaksas servisu Stripe.