Viktorīnas "Es zinu visu!" daudzkameru filmēšana

Piesaistiet jaunus klientus ar translāciju internetā!

Studija "Videoservice" organizē jūsu notikumu tiešsaistes pārraides.

Šoreiz mēs organizējām programmas “Es zinu visu” daudzkameru filmēšanu, kas ļāva mums redzēt visas dalībnieku emocijas no dažādiem leņķiem.

Strādājam ar profesionālu aprīkojumu dažādu pasākumu filmēšanai.

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj grafiku, virsrakstus un citu informāciju parādīt tiešraidē, kā arī organiz€t translācijas.

Mēs ierakstām translāciju, lai veiktu turpmākas darbības, piemēram, veidotu atskaites video vai reklamētu visu pārraidi internetā.

Mēs tiešraidē pārraidām gan studijā, gan izbraukumos, tāpēc mēs varam viegli organizēt jums tiešsaistes konferenci, pārraidīt medicīniskus pasākumus un daudz ko citu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē, hibrīdie pasākumi ir kļuvuši par jaunu realitāti mūsdienu biznesā, kuru laikā klātienē tikušies dalībnieki sazinās ar attāliem dalībniekiem sarunai vai diskusijai.

Pasākumiem atklātā telpā ir iespējams arī pārraidīt, izmantojot kvadkopteri (aerofilmēšana). Ja jums nepieciešama kvalitatīva konferenču un TV programmu pārraide, koncertu vai sporta pasākumu tiešraide, mēs jums piedāvāsim labāko risinājumu atbilstoši jūsu budžetam.

Aiz kadra

  • Videoservice_foto_0-00-04-16
  • Videoservice_foto_0-00-04-21
  • Videoservice_foto_0-00-04-34
  • Videoservice_foto_0-00-06-18

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv