Reklāmas foto - oriģināli, stilīgi, emocionāli

Videoservice studio rada oriģinālus reklāmas foto, kas spēj pāris sekundēs pastāstīt par jūsu produktu vai kompāniju vairāk, nekā vissīkākais apraksts.

Spilgts, izteiksmīgs reklāmas foto ir mākslas darbs un efektīvs mārketinga komunikācijas instruments vienlaikus. Lakonisks, krāsains attēls pilda uzreiz vairākus uzdevumus: piesaista uzmanību; atspoguļo reklamējamo objektu vislabākajā rakursā, sniedz par to maksimālu informāciju; raisa emocijas, kas mudina iegādāties preci vai izmantot pakalpojumu; formē kompānijas vai produkta imidžu.

Emocionāli, kreatīvi reklāmas foto tiek izmantoti: preču iesaiņojumu radīšanai; poligrāfiskās produkcijas izstrādē (katalogu, kalendāru, bukletu, skrejlapu); žurnālu un avīžu attēlos; ārējā reklāmā (billbordi, city-lights, baneri, plakāti, afišas); interjera noformējuma elementos, POS- materiālos, izstāžu konstrukciju izveidē; tīmekļa vietnēs.

  • foto1
  • foto2
  • foto3
  • foto4
  • reklamnoe-foto-fibaro

Reklāmas foto - 1000 auditorijas ietekmes veidi

Videoservice studio sniedz sekojošus fotografēšanas pakalpojumus:

  1. Studijas foto, kas tiek radīts speciāli aprīkotā telpā;
  2. Fotografēšana uz ielas, kas tiek organizēta dabiskajos apstākļos.

Videoservice speciālisti strādā tados reklāmas žanros kā: reportāža, žanrs, ainava, panorāma, interjers, priekšmeti, portrets.

Studijas foto uzņem speciāli aprīkotā telpā, dabā vai uz ielas - svaigā gaisā. Gatavās bildes apstrādā uz datora ar grafiskajiem redaktoriem, panākot vislabāko attēlu kvalitāti, piešķirot tiem noteiktus efektus. Kvalitatīva, oriģināla foto uzņemšana ir jāveic īstam meistaram, kas izmanto speciālu aparatūru.

Videoservice studio sniedz profesionālus objektu, modeļu, sižetu, notikumu fotografēšanas pakalpojumus - no idejas līdz gatavā attēla izgatavošanai. 20-gadu darba pieredze, mūsdienīgs aprīkojums, radoša pieeja – tas viss ļauj iegūt unikālus attēlus. Pievilcīgas cenas, individuāla pieeja klientiem un lielisks serviss padara sadarbību ar kompāniju izdevīgu un patīkamu.

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv