Nopietns korporatīvais video nopietniem klientiem

Korporatīvā video un rullīšu radīšana kompānijai - viens no svarīgākajiem soļiem pretī mērķauditorijas paplašināšanai, darbinieku apmācībai un zīmola virzīšanai tirgū. Ar viena neliela profesionāla rullīša palīdzību jūs varēsiet parādīt savu kompāniju jaunā izdevīgā gaismā saviem klientiem un partneriem. Video rullīša izgatavošanas pakalpojumu augstu vērtē tie, kas vēlas sasniegt augstas sava biznesa pozīcijas izvēlētajā nišā.

Korporatīvais video, kas māca vai stimulē sadarbību, pieprasa profesionālu pieeju. Mūsu studija nodrošina aprīkojumu, profesionāļu komandu, kā arī - un tas ir pats galvenais - pieredzi un idejas, lai radītu jebkādas sarežģītības pakāpes korporatīvos rullīšus.

Sadarbībā ar mums jūs radīsiet video, kas:

  1. Lakoniski reklamēs jūsu produktu (preci vai pakalpojumu);
  2. Sniegs klientiem vai partneriem vairāk informācijas par jūsu darbības sfēru;
  3. Palīdzēs darbiniekiem saliedēties vienotā kolektīvā vai iemācīties kaut ko jaunu;
  4. Radīs papildu pozitīvu kompānijas reputāciju.

Kāpēc ir izdevīgi sadarboties ar mums?

Mēs sniedzam nevis vienkārši laukumu rullīšu radīšanai, bet profesionālu telpu drošai ideju iemiesošanai ciparu videoformātā. Gaisma, lomu izvēle, režija, montēšana un video apstrāde - viss tas ir atstrādāts desmitiem simtiem reižu un augstā līmenī. Ar mums jūs saņemat īsu vai garu filmu, kuru varat izmantot prezentācijām un reklāmai jebkādā līmenī.

Ar mums ir ērti strādāt, jo jums mēs esam apkopojuši vislabākos korporatīvā video piemērus. Turklāt, katram klientam mēs piedāvājam idejas radīšanas un pilnveidošanas daudzpakāpju procesu, palīdzam it visos posmos - no pirmā brīfa līdz gatavā rullīša pēdējam kadram!

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv