Atlantika uzņēmuma korporatīvā filma

Jūsu uzņēmumam ir vajadzīgi jauni partneri? Jūs vēlaties palielināt klientu lojalitāti un nostiprināt partnerattiecības?

Studija "Videoservice" piedāvā izveidot gatavu korporatīvo filmu pēc iespējas īsākā laikā!

Šī video mērķis ir parādīt lielā uzņēmuma Atlantika produktu ražošanas procesu. Mūsu pieredzējušo videogrāfu komanda režisora ​​vadībā filmēja visus ražošanas momentus, sadalot video divās daļās: Surimi un Hummus izgatavošana.

Korporatīvā filma ir risinājums drosmīgiem vadītājiem un priekšniekiem, kuri nebaidās paskatīties uz sevi no malas, kā arī ir gatavi parādīt savas labākās īpašības plašai auditorijai.

Mēs uzskatām, ka jebkuram biznesa saturam:

1. Jāiepazīstina,

2. Jāievieš pārliecība,

3. Jāveicina rīcibai.

Korporatīvās filmas pasūtīšana ir iespēja nokļūt trendos un paziņot par savu uzņēmumu vienkāršā saziņas valodā, īsā un ietilpīgā veidā iekļaujot informācijas apjomu.

Vairāk nekā 20 gadus mēs veidojam korporatīvos videoklipus Rīgā, ņemot vērā pašreizējās tendences filmēšanas dienā, kā arī sekojam līdzi jaunākajām korporatīvo video filmēšanas jaunumiem.

Korporatīvā videoklipa izveidošana pakalpojumā Videoservice stidijā ļaus jums sasniegt mērķauditoriju.

Mūsu eksperti palīdzēs jums ne tikai izvēlēties uzņemšanas koncepciju un piedāvās scenārija iespējas, bet arī piedāvāt plašu autora mūzikas izvēli jebkuram uzdevumam un noskaņojumam.

Pasūtot video, jūs saņemsiet bezmaksas video mārketinga konsultācijas, kā arī gatavu video projektu sava biznesa popularizēšanai!

Stop kadri

  • 010_atlantika
  • 015_atlantika
  • 022_atlantika
  • 023_atlantika

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv