Videoservice mūzikas klipi - ātri, kvalitatīvi un nebūt ne dārgi

Jūs esat radījuši mūzikas grupu vai kolektīvu? Jums ir jāuzņem mūzikas klips? Tad jūs esat pareizajā vieta. Mūsu studija Videoservice sniedz tādu pakalpojumu, izmantojot daudzkameru uzņemšanu. Turklāt, studijā tiek ražoti arī televīzijas raidījumi.

Mūzikas klipu ražošana tiek uzskatītas par visefektīvāko absolūti jebkura mūzikas kolektīva reklāmas veidu. Gatavu mūzikas klipu var izmantot izplatīšanai tīklā, rotācijai televīzijā vai arī videorindas lomā uz monitoriem koncertpriekšnesumu laikā.

Kāpēc mūzikas klipu radīšanu ir jāuztic studijai Videoservice?

  1. Ražojot televīzijas raidījumus un mūzikas klipus, mēs izmantojam tikai kvalitatīvu un mūsdienīgu montāžas aprīkojumu un profesionālas videokameras.
  2. Lai padarītu mūzikas klipu interesantu, aizraujošu un maksimāli ilgi noturētu skatītāju uzmanību, mēs izmantojam ļoti efektīvus un pieejamus mākslas paņēmienus - paātrinātā un palēninātā uzņemšana, priekšnesuma, dzīvā koncerta un mūzikas klipa uzņemšana studijā ar daudzkameru videouzņemšanas efektu, vizuālo iemaņu izmantošana montāžas procesā un tā tālāk
  3. Mēs garantējam kvalitatīvu rezultātu par pieejamām cenām.
  4. Garantējam individuālu pieeju katram klientam, un to, ka mēs obligāti ņemsim vērā visas klienta vēlmes un prasības.

Cik maksā?

Daudzus interesē jautājums, no kā ir atkarīga videoklipa radīšanas vērtība. Tomēr uzreiz atbildēt, cik izmaksās mūzikas klips, ir visia grūti. Tas ir atkarīgs no tādiem faktoriem, kā:

  1. Scenārija izpildes sarežģītības līmenis;
  2. Uzņemšanas laukumu skaits;
  3. Uzņemšanas ilgums;
  4. Kvalitāte un profesionālā aprīkojuma un tehnikas daudzums;
  5. Dziedātāju, dejotāju un aktieru skaits;
  6. Specefektu līmenis.

Mūzikas klipu ražošanu var izpildīt arī kā pilnvērtīgu-iestudējuma darbu ar dekoratoru un aktieru iesaisti, ar uzbūvētu vizuāli-sižetisko līniju, vai arī kā dzīvā grupas priekšnesuma imitāciju. Tieši krāsains muzikāls klips spēj padarīt grupu vai izpildītāju atpazīstamu, radot kultu, palīdzot uzsvērt visas viņa labās īpašības. Turklāt, skaista mūzikas klipa daudzkameru videouzņemšanas metode ļauj visai pasaulei pieteikt sevi un iekarot jaunus pielūdzējus.

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv