Dokumentu aizpildīšanas videoinstrukcija.

Vēlaties iepazīstināt darbiniekus vai klientus ar vietnes vai programmas saskarni, kā arī uzlabot izpratni par pareizu dokumentu aizpildīšanu? Videoservice studija izveidos jums mācību video.

Mēs veidojam video pamācību, kas ne tikai izskaidros soli pa solim veiktās darbības, bet arī iemācīs mērķauditorijai nepieciešamos uzdevumus.

Šajā animētajā videoklipā mēs esam izveidojuši viegli izsekojamu grafiku animētu instrukciju veidā, kas palīdzēs jums uzzināt informāciju par pareizu dokumentu aizpildīšanu.

Video instrukcijas vietnei ir ļoti populārs produkts. Šī video būtība ir pastāstīt lietotājam par vietnes lietošanas niansēm vai personīgā konta saskarni.

Mēs varam izstrādāt scenāriju, iesaistīt motion dizainerus un izveidot video pamācību no jauna. Kā arī  varat pasūtīt ekrāna apraidi - videoklipu, kas tika filmēts jūsu vietnē, un nepieciešamie efekti tika pievienoti, rediģēšanas procesā. Ekrāna apraides izveide ir lielisks risinājums mazbudžeta projektiem.

Video instrukcijas par pieņemamām cenām varat pasūtīt mūsu vietnē vai zvanot pa tālruni (+371) 27533334

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv