Promo video blogam.

Spilgtākos mirkļus no jūsu ceļojuma var apkopot vienā videoklipā – dinamiskajā intro, kas rotās jūsu galveno lapu YouTube vai citos sociālajos tīklos.

Mēs izpētīsim jūsu apmeklētās vietas un sastādīsim scenāriju filmēšanai, ņemot vērā jūsu vēlmes. Ja jums patīk lidot ar izpletni, mēs jums piestiprināsim darbības kameru, lidosim, lai uzņemtu skaistus kadrus uz helikoptera, kā arī piedāvājam jums filmēšanu no drona. Ja esat jau uzņēmis kadrus, mēs tos labprāt samontēsim.

Viens no populārākajiem video ir Travel Blog. Esat iesācējs videoblogeris vai pieredzējis ceļojumu blogeris? Mūsu ceļojumu fotografēšanas un video pakalpojumi ir lielisks risinājums tieši jums.

Mēs strādājam pēc shēmas: jūs atpūšaties - mēs fotografējam un rediģējam to, kā jūs atpūšaties. Tāpēc Videoservice ir ideāls ceļabiedrs jebkuram ceļojumam.

Atvaļinājumā filmējāt videoklipu, bet nav laika rediģēšanai? Videoservice studija piedāvā tiešsaistes rediģēšanas pakalpojumus! Pateicoties tiešsaistes rediģēšanai, jūs saņemsiet augstas kvalitātes video no sava ceļojuma, atvaļinājuma vai kāzām. Video rediģēšanu tiešsaistē varat pasūtīt šeit.

Stop kadri

  • Videoservice_foto_0-00-31-34
  • Videoservice_foto_0-01-01-26
  • Videoservice_foto_0-01-26-13
  • Videoservice_foto_0-01-37-12

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv