Sociāls video

Pēc Latvijas Labklājības ministrijas pasūtījuma tika izveidoti sociālie videoklipi, lai iedvesmotu vecākus ar nedzirdīgiem vai vājdzirdīgiem bērniem apgūt latviešu zīmju valodu.

Katram videoklipam tika izstrādāts scenārijs un filmēšana koncepcija. Viena no vietām bija video studija ar neitrālu fonu, uz kura titri ir ļoti labi salasāmi.

Režisora ​​vadībā filmēšana pēc scenārija noritēja raiti un dinamiski.

Šie video izdevās pozitīvi un iedvesmojoši.

Lai sasniegtu kvalitatīvu rezultātu, mēs izmantojam profesionālu studijas apgaismojumu, kā arī bezvadu mikrofonus, kas ļauj ierakstīt balsi pareizi un bez trokšņiem.

Vairāku kameru video iespēja apvienojumā ar labi izvēlētu fonu un kompozīciju ļauj izvēlēties vēlamo filmēšanas leņķi un padarīt videoklipu interesantāku.

Bieži vien, interviju filmēšanai tiek izmantots hromakey - zaļš fons, ar kuru rediģēšanas procesā mēs varam viegli mainīt fonu uz jebkuru video, ekrānsaudzētāju vai grafisku elementu.

Video montāža, krāsu korekcija un piemērotas mūzikas kompozīcijas izvēle ir video ražošanas pēdējais posms.

Pēc klienta pieprasījuma varam pievienot grafiku, animāciju, jebkuras valodas titrus, intro/outro un daudz ko citu.

 Jums nav jāīrē telesuflieris vai telepromteris, jo interviju filmēšanai mēs nodrošinām visu profesionālo video aprīkojumu.

Ziņas un reportāžu video ir neatņemama video satura sastāvdaļa internetā un televīzijā. Jebkuras profesionāli filmētas video reportāžas centrā ir jautājumu-atbilžu sistēma, kuras laikā rodas sižets.

Videoservice veido arī intervijas TV šoviem, ziņu blogiem un video reklāmas.

Pēc pasūtījuma izgatavota interviju video filmēšana būs ideāls papildinājums jebkurai dokumentālai filmai vai ziņu sižetam.

Vēlaties pasūtīt interviju? Jums ir nepieciešams uzņemt reportāžu vai reklāmu? Videoservice studija jums izveidos jebkuras sarežģītības videoklipus!

Stop kadri

  • Videoservice_foto_0-00-26-04
  • Videoservice_foto_0-00-35-14
  • Videoservice_foto_0-01-05-12
  • Videoservice_foto_0-01-32-17

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv