Pārstrādes uzņēmuma "KGS" videoprezentācija

Ražošanas video filmēšanai vai prezentācijas video filmēšanai nepieciešamas profesionālas prasmes un tehnoloģiskais aprīkojums.

Tāpat kā videoreklāmu filmēšanai, arī ražošanas video ir nepieciešams daudz filmēšanas aprīkojuma, sākot no videokamerām un dažādiem objektīviem līdz droniem, stabilizatoriem un studijas apgaismojumam. Prezentācijas video iepazīstina potenciālos partnerus ar gaļas kombināta iespējām un imērogu. Tomēr šādas video prezentācijas ir noderīgas arī parastajiem pircējiem.

Ražošanas video filmēšana pēc scenārija, uzņemšanas plāns un montāža režisora ​​vadībā ļaus izveidot video par uzņēmumu precīzi norunātā.

Mūsu operatori filmēs rūpnīcas, fabrikas, darbnīcas un citus rūpniecības objektus, bet redaktori veidos komerciālus videoklipus publicēšanai plašsaziņas līdzekļos, izstādēs un sociālajos tīklos. Titri, logotipa animācija, aizkadra balss ne tikai pievienos video informatīvu komponentu, bet arī uzlabos vizuālo un skaņas daļu. Krāsu korekcija nodrošinās videoklipam spilgtas krāsas, pat ja video nav uzņemts saulainā dienā.

Stop kadri

  • Videoservice_foto_0-00-09-15
  • Videoservice_foto_0-01-13-11
  • Videoservice_foto_0-01-33-26
  • Videoservice_foto_0-01-33-286

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv