Priekšmetu foto un video

Uzņēmējdarbības panākumi lielā mērā ir atkarīgi no augstas kvalitātes produkta vai pakalpojuma reklāmas. Runājot par produktu, liela nozīme ir jūsu produkta vizuālajam noformējumam. Jo skaistāks un realistiskāks jūsu produkts izskatās fotoattēlā vai videoklipā, jo lielāka iespēja, ka to nopirks. Produkta fotogrāfija un video - ir lielisks variānts kā nodemonstrēt jūsu produkta izskatu un dizainu.

wwGTJQb

Šajā rakstā mēs tuvāk aplūkosim priekšmetu fotografēšanu, kā arī priekšmetu video filmēšanu un pastāstīsim, kā šie procesi ietekmē jūsu produkta pārdošanas apjomu pieaugumu. Ja jums nav profesionālas foto un video tehnikas, lai veiktu priekšmetu fotografēšanu tiešsaistes veikalam, brošūrai vai katalogam, mēs organizēsim un uzņemsim jūsu preces.

Videoservice studija veido profesionālus produktu video un fotogrāfijas gan savā studijā, gan uz vietas. Jūs varat vienkārši nosūtīt mums savu produktu ar filmēšanas darba uzdevumiem, un tālāk mēs visu izdarīsim paši!

Priekšmetu fotografēšana

WhatsApp Image 2021 02 10 at 18.31.01

Nav noslēpums, ka profesionāla produktu fotografēšana ir jebkura biznesa pamats. Šis fotogrāfijas žanrs tiek izmantots burtiski visur, kur parādās frāze "produkts" vai "prece". Kā jūs varat saprast no frāzes, mēs runājam par objekta fotografēšanu tā, lai to reklamētu no labākās puses. Profesionāla priekšmetu fotogrāfa uzdevums ir parādīt produkta, dizaina un citu nozīmīgu elementu labākās īpašības. Objekta fotogrāfam ir svarīgi atrast visizdevīgākos rakursus, lai klienta produkts izskatītos labāk salīdzinājumā ar konkurentu produktiem.

Jebkurš objekts, sākot no matu sukas un beidzot ar dimantu, var būt priekšmetu fotografēšanas objekts, kura profesionālai fotografēšanai jums ir nepieciešams fotografēšanas un apgaismes aprīkojums un pieredzējis fotogrāfs.

Kāpēc objekta fotogrāfija ir tas, kas jums ir nepieciešams?

  • Pirmkārt, attīstoties interneta tehnoloģijām, cilvēki arvien vairāk pērk preces internetā, viņi nevar atnākt, apskatīt, pieskarties vai izmēģināt šo vai citu produktu. Objekta fotogrāfijas uzdevums ir pēc iespējas vairāk nodot klientam visas sajūtas, kuras viņš būtu piedzīvojis, ja redzētu izvēlēto produktu dzīvajā.
  • Otrkārt, produktu fotografēšana tiek izmantota bukletiem, katalogiem un mākslas albumiem. Ir divi objektu fotografēšanas veidi: izolēta objekta un objektu grupas priekšmetu fotografēšana.

Parasti, vienkāršākais ir uzņemt vienu preci vai priekšmetu grupu uz balta fona. Tas ir visizplatītākais un ļoti efektīvais veids, kā parādīt atsevišķas detaļas vai objektu kopumā. Šāda veida produktu fotografēšana ir populāra tiešsaistes veikalos vai katalogos.

filtercollage

Kas ir "food style"?

Mums vajadzētu pieminēt arī ēdienu fotografēšanu. Tā sauktais food style ir diezgan jauns un ļoti strauji attīstošs virziens priekšmetu fotogrāfijā. Pārtikas stilisti spēlē galveno lomu šajā jomā - viņi ir profesionāli stilisti reklāmas fotogrāfijas jomā. Viņu uzdevums ir padarīt skaistas ēdienu fotogrāfijas, lai izsauktu ēstgribu. Ļoti bieži pārtikas fotografēšanai tiek izmantotas dažādas metodes, lai iegūtu pievilcīgu izskatu. Tie var būt plastmasas izstrādājumi, šķidrumi un daudz kas cits. Labs pārtikas fotografēšanas piemērs ir burgers. Tas izskatās ļoti garšīgs un pievilcīgs, taču ticiet man, ka vairumā gadījumu šādas fotogrāfijas ļoti atšķiras no tā, ko jums pasniegs restorānā.

Profesionāls foto aprīkojums

Ir vērts pieminēt tehniku, bez kuras neiztikt preču fotografēšanā. Kamera ir vissvarīgākais rīks, no tā atkarīgs gala rezultāts. Protams, jūs varat pareizi iestatīt savas studijas apgaismojumu un izdomāt radošus leņķus, taču bez labas kameras jūs nesasniegsiet labu rezultātu. Ja jums nav nepieciešama augsta kvalitāte, varat izmantot jaunāko viedtālruņu modeļu kameras. Kopumā nozīme ir vienkārša, jo augstākas prasības, jo augstāka matricas izšķirtspēja būtu nepieciešama. Ļoti populāras kameras šādām fotosesijām: Canon 5D Mark III, Canon 80D un citas. Ja jūs fotografējat produktu, tad arsenālā jums noteikti ir jābūt Laowa 24mm f / 14 2x Macro Probe objektīvam. Ar tā palīdzību jūs varat veikt jebkura objekta makro fotogrāfiju. Izmantojot šo objektīvu, jūs varat kvalitatīvi uzņemt vissīkākās detaļas. LightBox objekta fotografēšanai ir arī ļoti noderīga lieta, kas atvieglo fotogrāfa darbu.

Priekšmeta video

Profesionāla objekta video uzņemšana ir tāds pats rīks, kas attīsta jūsu biznesu, palielinot pārdošanas apjomus. Atšķirība starp priekšmeta video un priekšmeta fotoattēlu ir paslēpta pašā frāzē. Bet tad rodas jautājums, ko izvēlēties? Jums pašam jāatbild uz šo jautājumu. Priekšmeta video tiek izmantots, lai izveidotu mārketinga videoklipus televīzijai, tiešsaistes veikaliem un tā tālāk. Preču video filmēšana ir rūpīgāks un dārgāks process nekā fotografēšana. Tomēr jums nevajadzētu salīdzināt un izvēlēties lētāku variantu, jo tas var būt mazāk noderīgs jūsu biznesam.

Profesionāla video operatora uzdevums ir izvēlēties pareizo apgaismojuma risinājumu un parādīt produktu no vislabākajiem leņķiem. Tomēr preču un izstrādājumu filmēšanas procesā ir iesaistīti ne tikai operatori, bet arī profesionālie tirgotāji, režisori, dizaineri un redaktori, kas strādā pie rezultāta.

Zemāk jūs varat redzēt lielisku preču reklāmas piemēru.

Cik maksā priekšmeta fotografēšana?

Būtībā ir trīs cenu noteikšanas veidi: pēc kadru skaita, kur cena ir atkarīga no kadru skaita, pēc laika, kur fotogrāfs iekasē maksu par fotografēšanas procesā pavadīto laiku un par pilnu dienu. Tas viss attiecas uz profesionālu objektu fotografēšanu. Cena ir atkarīga arī no atrašanās vietas. Objektu fotografēšana studijā būs lētāka nekā kādā lokācijā, jo fotogrāfam uz vietu būs jāved daudz aprīkojuma, jāiestata apgaismojums un jātērē nauda ceļam. Ir svarīgi saprast, ka objektu fotografēšanas cena var svārstīties no 100 Eiro līdz 1000 un pat vairāk. Viss ir atkarīgs no paša objekta un vēlamā rezultāta.

Ar priekšmeta videoklipiem viss ir nedaudz citādāk. Šeit ir grūtāk noteikt uzņemtā un rediģētā videoklipa cenu, jo pasūtījumi radikāli atšķiras viens no otra. Unikāls profesionāla režisora ​​scenārijs, filmēšana dažādās vietās un idejas īstenošanas sarežģītība var ievērojami palielināt pasūtījuma izmaksas. Tomēr jebkuru priekšmeta videoklipu var izveidot pat par nelielu budžetu, ja ir pārdomāta ideja, kas neprasa daudz ieguldījumu.

Aprakstiet mums savu produktu un kādam nolūkam jums tas jānofilmē, un mēs jums darba dienas laikā nosūtīsim pasūtījuma izmaksas un noteikumus.

backstagecollage

Priekšmetu fotografēšana un video uzņemšana – vai palielina uzņēmējdarbības ienākumus?

Dodoties iepirkties, jūs redzat plauktus ar precēm, kurām varat pieskarties un vizuāli novērtēt, šīs divas darbības var motivēt jūs iegādāties kaut ko jaunu. Pārdošana tiešsaistē jau sen ir pārņēmusi visus reālās pārdošanas panākumus, bet kāpēc? Galu galā internetā jūs nevarat pieskarties, apskatīt no visām pusēm, un, visbeizdot, pagaršot! Tas viss attiecas uz mārketingu, kas nevar pastāvēt bez produktu fotoattēliem un videoklipiem. Produktu fotoattēli un videoklipi ir galvenais vizuālais līdzeklis klientu pārliecināšanai. Lielākā daļa fotografējamo objektu un video tiek izmantoti tādās vietnēs kā amazon.com, ebay.com, alibaba.com.

Internetā jums tiek parādīts tikai visskaistākais, estētiskākais un bieži vien ne visreālākais. Preču iegāde internetā ir daudz ērtāka nekā došanās uz veikaliem. Tāpēc produktu fotografēšana ir tik svarīga jebkurā biznesā. Uzvar tas, kura produkts izskatās pievilcīgāks, un tehniskās īpašības izplēn otrajā plānā.

Arī apģērbu pārdošana Facebook ir ļoti populāra, un šajā gadījumā jūs nevarat iztikt bez to fotografēšanas. Kopumā mēs varam teikt, ka preču pārdošana Facebook ir ļoti ērts un pārdomāts pakalpojums, kas ļauj pārdot apavus, ekipējumu vai pat dimantus bez savas mājas lapas vai tiešsaistes veikala!

Jaunākā tendence, Instagram preču foto. Galvenais šajā servisā ir skaistas fotogrāfijas. Mārketinga speciālisti uzskata, ka Instagram ir ļoti izdevīgs jebkura produkta pārdošanai, jo plūsmā, starp parastām ikdienas fotogrāfijām, skaista priekšmeta fotogrāfija vienmēr liks pievērst uzmanību.

Nav šaubu, ka produktu fotogrāfijas un videoklipi pārdevēju vidū vairs nav greznība. Tā ir nepieciešamība, lai pilnībā konkurētu tirgū.

Mūsu studijā jūs varat pasūtīt priekšmeta fotoattēlu un video vai iznomāt nepieciešamo aprīkojumu un studiju pašfilmēšanai!