Tālmācība un Tiešsaistes translāciju organizēšana

Tālmācība un Tiešsaistes translāciju organizēšana

Organizācija, tehniskais atbalsts un pasākumu tiešsaistes pārraide:

 • Tālmācība
 • Forumu
 • Semināru
 • Telekonference
 • Mācību kursu
 • Korporatīvās tikšanās
 • Meistarklašu
 • Konferenču
 • Koncertu
 • Svētku un apbalvošanas
 • Un daudz citu pasākumu tiešsaistes pārraide

Vairs nevajag atcelt masu pasākumus! Tos var rīkot tiešsaistē, nodrošināt saikni ar auditoriju, pievienojot runātājus no viņu mājām, organizēt diskusiju.

Jūsu tiešraide būs perfekta, spilgta un neaizmirstama. Tam mums ir visas iespējas.

Tiešsaistes translāciju organizēšana

Kā notiek sagatavošanās translācijas tiešraidei?

Mēs organizējam un veicam tālmācības, biznesa, kultūras, izklaides, izglītības, komerciālu un reklāmas pasākumu tiešraides internetā ar augstu izšķirtspēju. Mēs veicam tiešsaistes translāciju, izmantojot visas esošās tiešsaistes platformas un video-serverus: sociālos tīklus, YouTube un citus.

Informāciju par mūsu uzņēmuma tehniskajām iespējām varat iegūt pa tiešo no mūsu menedžeriem, piezvanot mums vai atstājot pieteikumu, izmantojot īpašu veidlapu mūsu vietnē.

1 Projekta apspriešana un testa translācija

Apspriežam detaļas: mēs lemjam par video filmēšanas un tiešraides tehniskajām īpašībām, atrodam optimālāko risinājumu par jums izdevīgām izmaksām, parakstām līgumu.

Dodamies uz apraides vietu, pārbaudām aprīkojumu, skaņas kvalitāti, apgaismojumu un interneta signālu.

2 Veicam distancēto translāciju

Raidām translāciju tiešsaistē: organizējam video komunikāciju, video operatori filmē runātājus no vairākām kamerām un vairākiem rakursiem, moderators uz ekrāna parāda labākos video materiālus vai video prezentāciju.

3 Gala atskaite par translāciju*

Mēs rediģējam videoklipus un sastādām sagatavojam atskaiti. Nosūtam klientam pilnu video ierakstu, videoklipus, statistiku par skatījumu skaitu.
*pakalpojums ir pieejams tikai tarifā "Premium"

Uzziniet mūsu cenas un saņemiet cenu piedāvājumu. Vai arī sazinieties ar mums - mēs jums visu pastāstīsim!

Izvēlies vajadzīgo tiešsaistes translācijas tarifu

Mums ir trīs pamata tarifi tiešsaistes pārraidēm ar dažādu sarežģītības pakāpi un pilnīgumu. Tajā pašā laikā mēs garantējam augstas kvalitātes attēlu un skaņu jebkura veida ierīcēs neatkarīgi no apraides līmeņa.

Standarts

Cena pēc pieprasījuma
Ekonomiska tiešsaistes translācija
Tarifa apraksts:
 • 1 operators
 • 1 kamera
 • Profesionālā video filmēšana
 • Pasākuma ieraksts
Pasūtīt

Palielināts

Cena pēc pieprasījuma
Tiešsaistes translācija ar ierakstu
Tarifa apraksts:
 • 2 operatori
 • 2 kameras
 • Profesionālā video filmēšana
 • Pasākuma ieraksts
 • Prezentāciju demonstrēšana
 • Pārraidīšana uz ekrāniem
Pasūtīt

Premium

Cena pēc pieprasījuma
Populārs tarifs
Tarifa apraksts:
 • 3 operatori
 • 3 kameras
 • Profesionālā video filmēšana
 • Pasākumu ierakstīšana un rediģēšana
 • Prezentāciju demonstrēšana
 • Pārraidīšana uz ekrāniem
 • Tiešraide internetā
 • Grafiskais dizains
Pasūtīt

Mūsu priekšrocības

Profesionālā komanda

Plaša tiešsaistes apraides prakse, ātrs un precīzs jebkuras sarežģītības problēmu risinājums.

Profesionālās iekārtas

Mums ir viss modernais tehniskais aprīkojums, kas nepieciešams augstas kvalitātes tiešsaistes masu pasākumiem.

Augstas kvalitātes pakalpojums

Mēs garantējam sabalansētu apgaismojumu, augstas kvalitātes skaņu un skaidru attēlu neatkarīgi no translējamā pasākuma mēroga.

Strādājam pēc “atslēgas” principa

Veicam darbu "no un līdz", mēs esam atbildīgi par visiem sagatavošanas un realizēšanas posmiem, visām tehniskajām niansēm un organizatoriskajiem jautājumiem.

Video pārraidīšana uz visām ierīcēm

Mūsu tiešsaistes translācijas var apskatīt jebkurā ierīcē, kas pieejama katram lietotājam: planšetdatoros un stacionāros datoros, klēpjdatoros, viedtālruņos un viedajiem televizoros.

Tiešsaistes translāciju ierakstīšana un pārtīšana

Bezsaistes notikumu pielāgošana tiešsaistes formātam, nezaudējot kvalitāti un mērķi, navigācija ir pieejama tiešsaistē.

Neierobežota auditorija

Vienlaicīga jebkura mēroga notikuma tiešsaistes translācijas skatīšanās, kas notiek tiešraidē neierobežotam skatītāju skaitam.

Šērošana un prezentācijas izvadīšana

Pasākuma translācijas laikā pēc klienta pieprasījuma ir iespējams pārraidīt runātāja prezentāciju.

Tiešsaistes pasākumu grafiskā noformēšana

Video ekrānsaudzētāji, paskaidrojoši uzraksti, tekošs teksts, tiešsaistes tērzēšana, auditorijas aptaujas, atskaņotāja firmas zīmes statiskā vai dinamiskā reklāmas banera veidā.

Detalizētās statistikas analīze

Unikālo skatītāju skaits, skatījumu ilgums, skatītāju auditorijas sadalījuma ģeogrāfija, datplūsmas avoti, kas novirza uz tiešsaistes mājaslapu, kuru pārlūkprogrammas un ierīces skatītāji izmantoja.

Mūsu darbi

Apskatiet interesantos raidījumus, kurus mēs jau esam veikuši saviem klientiem, un iedomājieties, ko mēs varētu darīt jūsu labā!

Trīs iemesli, kāpēc pasūtīt tiešsaistes translāciju pie mums

Videoservice ir aktīvs video ražošanas tirgus dalībnieks vairāk nekā 22 gadus. Par mūsu darba kvalitāti liecina daudzas apmierinātu klientu atsauksmes. Augsts mūsu piedāvāto pakalpojumu līmenis ir profesionāļu komandas darbs, kurus aizrauj savs darbs un kuri ir aprīkoti ar vismodernākajām tehnoloģijām.

Mūsu priekšrocības:

Uzticamība un rūpīgums. Pie mums jums nav jāuztraucas par rezultātu. Mēs noslēgsim ar jums līgumu, kas garantē sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti un to izpildes termiņu ievērošanu.

Budžeta izmaksas. Pieejamas cenas par mūsu pakalpojumiem ar nemainīgi augstu kvalitāti.

Daudzpusība. Mēs veiksim pasākuma tiešsaistes translāciju, ņemot vērā visas jūsu vēlmes, kuras mēs apspriedīsim līguma parakstīšanas stadijā. Mēs esam spējīgi veikt jebkuras sarežģītības tehniskos uzdevumus.

Esat izvēlējies pasākuma tēmu un specifiku? Vēlaties precizēt detaļas?
Aizpildiet pieteikumu mūsu vietnē un mēs sniegsim jums atbildi darba dienas laikā!

 • Tālmācības organizēšana

  Tiešsaistes apmācība, meistarklases un vebināri

  Mēs pārņemsim visu organizatorisko procesu. Mums tam ir visas iespējas: vislabākais tehniskais aprīkojums un profesionāla komanda. Mēs veiksim visus sagatavošanās darbus, izvēlēsimies optimālo nepieciešamā aprīkojuma daudzumu, vienosimies par speciālistu sastāvu un pēc tam veiksim ideālu apmācības tiešsaistes translāciju.

 • Sporta sacensību tiešsaistes translācija

  Sporta pasākumi

  Mums ir viss, lai nodrošinātu kvalitatīvu jebkura sporta pasākuma tiešraidi. Jūsu fani var dzīvot jebkurā pasaules malā. Pasākuma beigās mēs jums nodrošināsim pārraides ierakstu, kuru jūs vienmēr varēsiet izmantot nākotnē.

 • Koncertu tiešraide

  Koncerti un teātris

  Jūs varat pārdot biļetes uz tiešsaistes koncertiem un izrādēm, un pats tiešraides pasākums ir droši aizsargāts pret uzlaušanu un zādzībām. Mēs pārņemsim visu organizatorisko procesu. Pēc jūsu pieprasījuma pēc apraides beigām mēs jums rediģēsim īpašo videoklipu. To var izmantot prezentācijas un reklāmas nolūkos.

 • Projektu apraides organizēšana internetā

  Projektu un produktu prezentācijas

  Nepieciešams notirgot jaunu produktu vai pakalpojumu? Pastāstiet pasaulei par to, izmantojot internetu, un tiešsaistē atbildiet uz skatītāju jautājumiem. Mēs palīdzēsim jums organizēt profesionālu jūsu prezentācijas tiešsaistes translāciju. Tā pulcēs milzīgu auditoriju un darbosies nevainojami.

 • Attālo sacensību, totalizatoru un balvu vadīšana

  Konkursi, šovi, balvu konkurso

  Rīkojat konkursu vai superbalvu konkursu? Vadiet savu pasākumu tiešsaistē. Tam nav nepieciešams īrēt koncertzāli vai stadionu. Jūsu pasākums var notikt vienlaicīgi dažādās telpās, dažādās pilsētās un pat dažādās valstīs. Mēs organizējam sinhrono interneta apraidi tā, lai visi skatītāji un dalībnieki bez problēmām varētu sazināties viens ar otru attālināti.

 • Korporatīvo raidījumu organizēšana internetā

  Korporatīvās translācijas, telekonferences

  Nepieciešams rīkot zinātnisku, rūpniecisku vai biznesa konferenci? Tajā piereģistrējās milzīgs skaits cilvēku? Jūsu nomātās zāles būs pārāk dārgas, un tās joprojām neuzņems visus, kas vēlas apmeklēt jūsu pasākumu. Izeja - tiešsaistes apraide ēterā un telekonferences organizēšana. Pasākums vienlaikus notiks vairākās vietās dažādās pilsētās. Neviens nebūs vīlies. Visi būs apmierināti: gan dalībnieki, gan organizatori.

Bieži uzdotie jautājumi

Mūsu darba izmaksas katru reizi tiek apspriestas individuāli, atkarībā no pasākuma iezīmēm un vietas, kur tas notiks.

Mēs strādājam visā pasaulē, un varam sinhroni veikt tiešsaistes apraides no vairākām valstīm vai reģioniem.

Mēs ierakstām katru apraidi un nododam ierakstu klientam, lai viņš to varētu izmantot, augšupielādējot to sociālajos tīklos, savā vietnē vai vietnē YouTube. Turklāt no apraides ierakstīšanas mēs rediģēsim videoklipu, kuru mūsu klients var izmantot, lai reklamētu sevi.

Mēs tiešsaistē organizējam apraides ar atslēgu, nodrošinot visu nepieciešamo aprīkojumu. Mums ir ļoti dažādi mikrofoni, sākot no maziem līdz klasiskajiem. Tie visi nodrošina augstas kvalitātes skaņu. Tāpat visiem uzaicinātajiem pasākuma viesiem nodrošinām nepieciešamo mikrofonu skaitu.

No vietas vai telpas īpašībām ir atkarīgas tikai nepieciešamās tehniskās iekārtas sastāvs un īpašības.

Pat ja jūs organizējat sava pasākuma translāciju visās esošajās tiešsaistes platformās, jūs savāksiet tikai daļu no potenciālās auditorijas. Mēs sniedzam pakalpojumu ar atslēgu - esam iesaistīti ne tikai translācijas procesā, bet arī tiešsaistes apraides popularizēšanā, kas ietver plānotā pasākuma mārketinga kampaņu.

Jā. Šādu raidījumu veikšanai mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un pieredzējis personāls. Ja jums ir kādi jautājumi, zvaniet mums vai izmantojiet īpašo veidlapu vietnē. Mēs labprāt atbildēsim uz tiem.

Samaksa par mūsu pakalpojumiem ir iespējama kredītā sadarbībā ar Incredit.

Mēs nodrošinām ātrgaitas, stabilu internetu atkarībā no notikuma vietas.