Videoservice reklāmas video uzņemšana - lielisks risinājums kompānijām, kas vēlas pieteikt sevi

Nevienam nav noslēpums, ka vizuālais atveidojums ir vislabākais iegaumēšanas veids. Un videoreklāma tiek uzskatīta par visuzticamāko un pārbaudītāko veidu kā pieteikt sevi vai savu preci. Reklāmas rullīšu radīšana ir visefektīvākais un drošākais virzīšanas veids.Atrisināt šo uzdevumu spēj profesionāla video uzņemšana. Tā ir korporatīvo pasākumu, konferenču, semināru, sapulču videouzņemšana, reklāmas uzņemšana un tā tālāk.

Ja jums ir nepieciešams tāds pakalpojums, kā reklāmas videouzņemšana, laipni aicināti mūsu studijā Videoservice, kas specializējas šajā jomā.

Uzticiet reklāmas videouzņemšanu mūsu profesionāļiem, un saņemiet augstas klases rezultātu.

Galvenas sadarbības priekšrocības ar mūsu studiju Videoservice

  1. Augsta darba kvalitāte un mūsdienīga pieeja;
  2. Operativitāte un augsts profesionalitātes līmenis;
  3. Atšķirīgi sarežģītības līmeņi;
  4. Plašs cenu diapazons.
  5. Video montāžas speciālisti.

Reklāmas rullīšu radīšana, kā jaunu tirgus segmentu un klientu piesaistes instruments, ir nepieciešamība, kuru nevar nenovērtēt. Pirmkārt, reklāmas videouzņemšana pieprasa iegaumējama un spilgta brenda tēla radīšanu.

Cik maksā?

Ja runājam par pakalpojumu vērtību, tā ir pieņemama plašam klientu lokam. Video reklāmas cena ir atkarīga no iesaistīto operatoru skaita, materiāla, uzņemšanas apjoma, kā arī papildus vēlmju esamības, montāžas un video apstrādes nepieciešamības, piemēram, slaidi, skrienošā rinda, prezentācijas materiālu iestarpinājums un tā tālāk.

Kāpēc reklāmas videouzņemšana jāuztic tieši studijas Videoservice profesionāļiem:

  1. Garantējam individuālu pieeju katram klientam;
  2. Visi studijas darbinieki ir savas lietas profesionāļi, viņiem aiz pleciem ir liela pieredze un atbilstoša zināšanu bagāža;
  3. Visus darbus mēs izpildām kvalitatīvi, operatīvi un par pieņemamu cenu;
  4. Pakalpojuma izpildei mums ir viss nepieciešamais - profesionāls, mūsdienīgs aprīkojums un tehnika.

Mūsu studijas lielā darba pieredze ļauj jums būt pilnībā pārliecinātiem par augsto darba kvalitāti, kā arī pieņemamām pakalpojumu cenām. Ražojot videomateriālus, mūsu studijā ir iesaistīti tikai pieredzējuši un kvalificēti speciālisti, kurus neuztrauc darba sarežģītības līmenis. Mēs esam pārliecināti par saviem spēkiem.

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv