B.E.S.A hokeja skolas promo video

B.E.S.A hokeja skolas reklāmas promo video - dinamiska videoreklāma, kuras pamatā ir Videoservice studijas izstrādātais scenārijs.

Video mērķis ir parādīt slavenā trenera Beso Tsintsadzes unikālo tehniku, kurš apmāca tādas NHL zvaigznes kā Sidnejs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins un daudzus citus.

“Spēka slidošanas akadēmija” ir izveidojusi vingrinājumu sistēmu, kas veiksmīgi tiek izmantota treniņu procesā ar Ziemeļamerikas līgu un bērnu hokeja skolu spēlētājiem.

Lai iegūtu kvalitatīvu rezultātu, ir svarīgi izmantot daudzkameru filmēšanu.

Sporta notikumu daudzkameru filmēšana ļauj iemūžināt visus kadrus, napaižot garām nevienu vārtu guvumu un skatītāju emocijas.

Mūsu studija tiešsaistē pārraida sporta pasākumus ar statistiku un grafiku gan sociālajos tīklos, piemēram, youtube, gan citos resursos.

Mūsu režisors, izmantojot interkomu, regulē videooperatoru darbu, pārraidot pirmās klases video saturu.

Pēc klienta pieprasījuma ir iespējams ierakstīt pārraidi augstā izšķirtspējā un samontēt reportāžas filmu.

Videoservice studija piedāvā video filmēšanu ar translāciju internetā visā pasaulē.

Ja jums ir nepieciešama video filmēšana par futbolu, basketbolu, hokeju vai jebkuru citu sporta veidu - sazinieties ar mums!

Mēs izveidosim jūsu klubam reklāmas video, kas parādīs visas tā priekšrocības un piesaistīs jaunus klientus.

Turklāt, pie mums jūs varat pasūtīt sporta fotogrāfiju. Mūsu profesionālie fotogrāfi iemūžinās mača labākos mirkļus un līdzjutēju emocijas!

Atstājiet pieprasījumu mūsu tīmekļa vietnes sadaļā "tiešsaistes translācijas", lai uzzinātu cenas par sporta pasākumu un citu pakalpojumu video filmēšanu, un mēs ar jums sazināsimies 24 stundu laikā!

Stop kadri

  • besa1
  • besa2
  • besa3
  • besa4

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv