Global Fitness & SeasonSpa videoreklāma

Atveriet durvis uz veiksmes pasauli ar reklāmas promo video! Mūsu klienti - Global Fitness un SeasonSpa - pasūtīja no mums reklāmas video par sava biznesa pakalpojumiem, un tagad šis video rotā viņu telpu monitorus un televizorus, kā arī sociālos tīklus. Videoservice studio piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumu sarakstu neaizmirstamas reklāmas veidošanai. Profesionāla filmēšana, no modeļu kastinga līdz zemūdens video filmēšanai un kvadrokoptera izmantošanai kopējā attēla iegūšanai - katru posmu rūpīgi izstrādā mūsu ekspertu komanda. Mūsu producenti, operatori un režisors veido skaistuma un relaksācijas pilnus stāstus.

Mēs rūpējamies par katru detaļu – no vizāžistiem, kas piešķir mūsu modelēm unikālu izskatu, līdz profesionālai cilvēku filmēšanai no vislabvēlīgākajiem rakursiem. Skaistu cilvēku filmēšana ievērojami palielina gala rezultāta panākumus. Kastinga posmā mēs rūpīgi atlasām personas, kas iemieso elegances un spožuma ideālus.

Nepalaid garām iespēju atstāt savu vārdu biznesa vidē – pasūti video pakalpojumus no Videoservice studijas jau tagad!


  • seasons_spa_1
  • seasons_spa_edit_2
  • seasons_spa_edit_3
  • seasons_spa_edit_4
  • seasons_spa_edit_5
  • seasons_spa_edit_6

Jums ir jautājums vai jūs vēlaties veikt jūsu pasūtījuma cenas aprēķinu?

Esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un sniegt konsultācijas pa tālruni (+371) 29551012 vai elektronisko pastu info@videoservice.lv

Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv