Profesionāla reklāmas aģentūra

Videoservice logo

Visvienkāršākais un efektīvākais veids kā nodot informāciju mērķauditorijai par piedāvājamajām precēm vai pakalpojumiem ir reklāmas video radīšana. Mūsu video reklāmas aģentūra sniedz šīs jomas pakalpojumus jau kopš 1996.gada un šo gadu laikā ir pieteikusi sevi kā atbildīgu partneri.

Pie mums var pasūtīt:

 1. Video reklāmas filmēšanu
 2. Daudzkameru filmēšanu
 3. Korporatīvo video
 4. Koncertu un šovu filmēšanu
 5. Dokumentālas un spēļu filmas
 6. Reklāmas videoklipu izgatavošana
 7. Video operatora pakalpojumi
 8. Video filmēšanu un montāžu
 9. 2D un 3D Animācijas video

Pateicoties mūsdienu tehniskajam aprīkojumam uzņemšanas grupa var īstenot aero video un fotografēšanu no visneparastākajiem un interesantākajiem rakursiem.

Videoprezentācijas, kuras rada mūsu kompānijas speciālisti, spēs pilnā mērā nodemonstrēt piedāvājamās preces vai pakalpojuma labās īpašības. No reklāmas materiāla kvalitātes formējas arī attieksme pret kompāniju, tāpēc mēs pieliekam maksimālas pūles, lai radītu pozitīvu produkta imidžu.

Mūsu sniegtās priekšrocības:

 1. Profesionāla pieeja
 2. Interneta translāciju organizācija
 3. Radošas idejas un lasītpratēja to realizācija
 4. Kvalitatīvs aprīkojums
 5. Pieņemamas cenas
 6. Individuāla pieeja katram klientam

Ražojot reklāmas rullīšus ir jāņem vērā liels skaits momentu. Rezultātā pasūtītājs saņem reklāmu, kas spēj piesaistīt potenciālos patērētājus.

Video rullīšu izgatavošana kļūst par jebkuras reklāmas kampaņas galveno akcentu, jo videorinda iedarbojas uz dzirdi, redzi un ir labi iegaumējama. Videorullīši, mūzikas klipi un prezentācijas filmas, kuras mēs radām - tas ir solis pretī jūsu biznesa panākumiem.