Profesionālā studija Videoservice: efektīvas videoreklāmas izgatavošana

Videoreklāma visā pasaulē tiek uzskatīta par visefektīvāko. Klients redz uz ekrāna jūsu produktu vai jūsu pakalpojumu un ātrāk pieņem lēmumu. Mūsu studija nodarbojas ar videoreklāmas izgatavošanu nebūt ne pirmo gadu. Pie katra projekta strādā profesionāli režisori, videomontāžas inženieri, scenāristi, redaktori, video- un operatori. Jūs saņemat kvalitatīvu videorullīti, nevis lētu korporatīvo video, kas uzņemts ar amatier-fotoaparātu vai novecojušu videokameru. Mēs veidojam arī profesionālu reklāmu foto tīmekļa vietnēm, banerus un citu poligrāfisko produkciju.

Jūs varat uzklikšķināt uz kompānijas logotipu, lai aplūkotu mūsu izgatavoto videorullīti.


5 pārliecinoši argumenti par labu studijai Videoservice

  1. Videorullīša montāžas procesā mēs ņemam vērā skatītāja video uztveres īpatnības. Vienam attēlam izmantojam bildes uzbūves " klasisko principu" TV: kopplāns - kas ir vidējs - tuvplāns - detaļas, citiem - izdomājam kreatīvas idejas. Viss ir atkarīgs no jūsu nospraustā uzdevuma.
  2. Radošajā procesā bieži vien ir iesaistīti uzreiz vairāki videooperatori, kas uzņem no dažādiem rakursiem, lai pēc tam video varētu kvalitatīvi samontēt. Viņi zina visas pareizas kadra uzbūves mākslas nianses.
  3. Mūsu videoinženieri spēj "pārveidot" pat zemas kvalitātes korporatīvo video tā, ka jūs būsiet sajūsmā par rezultātu. Viņi strādā ar profesionālām videomontāžas programmām un zina, kā stabilizēt attēlu, patuvināt plānu vai tikt vaļā no intertrokšņa. Tikai speciālists precīzi zina, kad izmantot vienu vai otru specefektu, lai tas vislabākajā veidā uzsvērtu videorullīša ieceri.
  4. Mūsu personīgā profesionālajā studijā mēs ierakstīsim jūsu priekšnieka priekšnesumu vai aktieru replikas uz zaļa fona (to sauc par uzņemšanas rīrā), bet pēc tam uz datora briljant-zaļā vietā ieliksim jebkādu fonu, līdz pat reklāmas foto vai kompānijas logotipam.
  5. Mums ir milzīgs videomateriālu arhīvs - tehnika ļauj uzglabāt simtiem tūkstošiem informācijas gigabaitu. Tāpēc jūsu video dzīvos ilgi. Ja jūs nejauši tro pazaudēsiet - neuztraucieties. Pat pēc daudziem gadiem mēs atradīsim arhīvā jūsu videorullīti.

Mūsu studijas Videoservice speciālistu vairākums ir strādājuši televīzijā. Viņiem ir ne tikai nenovērtējama video radīšanas pieredze TV, bet arī milzīga vēlme radīt kvalitatīvu videoproduktu. To novērtē mūsu pasūtītāji – Latvijas zināmas korporācijas un kompānijas. Nospraudiet mums savu videouzdevumu - un mēs izpildīsim to izcili!