Videoservice privātuma politika

Mūsu privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskai vai juridiskai personai - Videoservice pakalpojumu klientam informāciju par Materiālu mērķiem, aizsardzību, apstrādes laiku, kas tiek nosūtīti no klienta pasūtījuma izpildītājam (Videoservice).

Pieņemot Videoservice privātuma politiku, kā arī līguma noteikumus, Klients apņemas veikt darbības (lejupielādēt, uzglabāt, piemērot) ar saviem personas datiem saskaņā ar Videoservice privātuma politiku.

1. Sākums

Šajā tekstā Videosercive publisko savas darbības, tostarp savas tīmekļa vietnes un citas platformas kā savu Servisu, kas tiek sniegts Klientam. Termins "Kompānija" attiecas uz SIA "Videoservice" un to saistītajiem uzņēmumiem.

2. Datu vākšanas metodes

Sadarbības laikā starp Klientiem un Platformu SIA “Videoservice” var apkopot informāciju par Klientiem šādos veidos:

2.1. Pamata metode

Servisa izmantošanas laikā Kompānija uzkrāj Klienta noteiktus datus, kurus Klients ir tieši sniedzis Videoservice. Kompānija var arī apkopot informāciju par Klientu un mijiedarbību ar citiem klientiem un Servisu.

2.3. Cookie Sīkdatnes

Tie ir mazi teksta faili, kurus tīmekļa pārlūkprogramma, kad lietotājs apmeklē lapu, saglabā lietotāja ierīcē, lai identificētu pārlūkprogrammu, vai pārlūkprogrammā saglabāto informāciju, vai iestatījumus.

3. Saņemtās informācijas veidi

Sadarbības laikā ar Servisu, izmantojot Videoservice Platformu vai citu vietni, kas pieder partneriem, kas saistīti ar Videoservice, tiek sagaidīts, ka Klients sniegs dažāda veida datus.

3.1. Reģistrācijas informācija

Tie ir dati, kurus klients ievada pieteikšanās procesa laikā, proti:

Uzvārds un vārds;

E-pasta adrese;

vai jebkura cita informācija, kas, iespējams, būs nepieciešama Videoservice kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai.

3.2. Rēķinu apmaksa

Šajā brīdī, lai saņemtu samaksu par Pakalpojumu, Videoservice izmanto trešās puses maksājumu apstrādes pakalpojumu - Stripe (https://stripe.com/lv-lv ). Lai norēķinātos par Servisu saskaņā ar izvēlēto plānu (https://www.videoservice.lv/lv/online-redigesana/privats-video), Lietotājam, lai veiktu darījumu, ir jābūt pieejamai informācijai par savu bankas kontu vai kredītkarti.

Videoservice nav atbildīgs par trešās personas (maksājumu pakalpojumu sniedzēja) saņemtās informācijas drošību. Kompānijai nav piekļuves jūsu maksājumu informācijai. Pirms maksājumu sistēmas lietošanas Lietotājam ir jāizlasa Stripe privātuma politika vietnē https://stripe.com/en-lv/privacy .

3.3. Atbalsta kontaktpersona

Videoservice patur tiesības izmantot (apkopot un uzglabāt informāciju) Klientu sniegto informāciju (vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi), sazinoties ar atbalsta dienestu.

4. Kāpēc mums nepieciešama apkopotā informācija?

Videoservice apkopoto informāciju izmanto saziņai starp lietotāju un montētāju, atbildēšanai uz jautājumiem un citam tehniskam atbalstam.

5. Jūsu informācijas partneriska izmantošana

Īpašās situācijās Videoservice var kopīgot jūsu personisko informāciju:

5.1. Trešās puses Montētāji un pakalpojumu sniedzēji

Vajadzības gadījumā Videoservice var sniegt datus par Klientu citam trešās puses uzņēmumam pakalpojumu sniegšanai, ieskaitot maksājuma rīkojumu apstrādi, kā arī mārketinga darbībām.

5.2. Trešo servisu reklāma

Videoservice ir tiesības koplietot datus un īpašu tehnisko informāciju, lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti un izplatītu mērķtiecīgu reklāmu Servisā un trešo personu vietnēs.

5.3. Lietotāja piekrišana

Videoservice ir tiesības koplietot Klienta datus, ieskaitot Materiālus, ja ir iegūta Klienta piekrišana.

6. Starptautiskās operācijas

Lai uzlabotu uzņēmējdarbību, Videoservice ir tiesības pārsūtīt Klientu materiālus un datus saviem Partneriem.

Lai uzlabotu augšupielādes procesu, Kompānija var glabāt personas datus, materiālus un citu informāciju savos serveros. Personas datus ir iespējams uzglabāt serveros, kas pieder trešām personām un atrodas dažādās valstīs.

7. Lietotāju informācijas aizsardzība

Mūsu Kompānija ir ļoti atbildīga par Klientu informācijas glabāšanu, kā arī visu iespējamo aizsardzību. Mēs vienmēr pieņemam apdomātus un pareizākos lēmumus, lai aizsargātu jūsu informāciju. Neskatoties uz to, mēs, tāpat kā neviena cita vietne, nevaram garantēt absolūtu drošību. Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu Platformas drošību, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

8. Privātuma politika: izmaiņas

Videoservice ir pilnas tiesības jebkurā laikā veikt nelielas vai būtiskas izmaiņas savā privātuma politikā, ievietojot vietnē: https://www.videoservice.lv/lv/privatuma-politika. Videoservice apņemas Privātuma politikā vai līguma noteikumos norādīt jaunāko atjauninājumu un precizējumu datumus. Izmaiņas šajā privātuma politikā stājas spēkā publicēšanas laikā. Klienta pienākums ir periodiski pārbaudīt privātuma politikas atjauninājumus.

Lietotājs var turpināt izmantot Servisu tikai tad, ja viņš piekrīt visām izmaiņām Privātuma politikā.

9. Strīdi un nesaskaņas

Strīdu vai nesaskaņu gadījumā, kas saistīti ar Videoservice privātuma politiku, puses apņemas risināt sarunu veidā ar pušu pilnvarotajiem pārstāvjiem, kā arī sniegt pamatotas sūdzības. Visi strīdi un domstarpības Pušu starpā tiek atrisinātas ar pirmstiesas izlīguma līgumu.

Situācijā, kad konfliktu neizdevās atrisināt 30 kalendāro dienu laikā no brīža, kad uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tika iesniegts e-pasts, turpmākie pušu strīdi un nesaskaņas tiek risinātas Latvijas Republikas tiesā pēc Kompānijas atrašanās vietas.

Visus jautājumus un situācijas, kas nav ietvertas šajā privātuma politikā, regulē Latvijas Republikas likumi.

10. Kontakti

Ja jums ir jautājumi, sūdzības vai ieteikumi par Videoservice privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..Kontakti

Videoservice studio, Rīga, Latvija

Tālrunis: +371 29551012

E-pasts: info@videoservice.lv